تکنویاب | تکنولوژی | فروش جهانی هواوی از اپل پیشی گرفت
میزان فروش جهانی هواوی در مقایسه با اپل - فروش جهانی هواوی از اپل پیشی گرفت
اشتراک

فروش جهانی هواوی از اپل پیشی گرفت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی بعد از سامسونگ و اپل در رده سوم پرفروش‌ترین گوشی‌سازان دنیا قرار دارد و شدیدا در تلاش است تا مقام دومی اپل را تصاحب کند. این شرکت طی یک ادعای جنجالی عنوان کرد میزان فروشش در ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ از اپل بیشتر بوده است. البته این ادعایی است که توسط مدیر مرکز محصولات هواوی در هند اذعان شده است.

هواوی حتی در برخی مواقع اعلام کرده قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور سامسونگ را نیز کنار بزند و در رتبه نخست فروش گوشی موبایل بایستد. اگرچه رشد فروش جهانی هواوی غیر قابل کتمان است، اما نمی‌توان ادعای جدید آن را صحیح و دقیق دانست. بررسی میزان فروش فقط در یک ماه کار ساده‌ای نیست و به همین دلیل است که آمارها هر سه ماه یک بار منتشر می‌شوند.

بررسی میزان فروش جهانی هواوی و دیگر شرکت‌ها طی یک ماه کار ساده‌ای نیست

الن وانگ (Allen Wang) به عنوان مدیر مرکز محصولات هواوی حتی برای ادعای خود اعداد و ارقام نیز آورده است. به عقیده وی سهم فروش جهانی هواوی در دسامبر سال گذشته به ۱۳.۲ درصد رسیده است، در حالی که سهم بازاراپل در همین دوره زمانی چیزی حدود ۱۲ درصد برآورد می‌شود. به گفته وی، هواوی روی هم رفته در سال ۲۰۱۶ چیزی حدود ۱۳۹ میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسانده است. وی مدعی است میزان فروش هواوی در برخی کشورها حتی از سامسونگ نیز بیشتر شده است. متاسفانه او برای تایید ادعای خود نام بازار مشخصی را به زبان نیاورد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 63931TechnoYab QR Code For: فروش جهانی هواوی از اپل پیشی گرفت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *