تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Apple AirPods 551656 1 - فروش فوق العاده ایرپادهای اپل در ماه دسامبر
اشتراک

فروش فوق العاده ایرپادهای اپل در ماه دسامبر

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

داده های اخیر نشان می دهد که اپل پس از ارائه ایرپادهای خود در دسامبر ۲۰۱۶ به بازار، موفق شده تا ۲۶ درصد از کل سهم فروش هدفون های وایرلس را در اختیار گیرد. تفاوت میان قبل و بعد از آغاز فروش ایرپادها کاملا آشکار است.با تکنویاب همراه باشید.

بیتس، شرکتی که حالا تحت تملک اپل است، از ۲۴.۱ به ۱۵.۴ درصد رسید اما Bose صعودی را از ۱۰.۵ به ۱۶.۱ درصد تجربه کرد. با این حال، به گفته بن آرنولد از گروه NPD، اعدادی که پیشتر اعلام شده بودند به طول کامل آمار ماه دسامبر را شامل نمی شوند.

برخلاف سازمان آماری Slice که ۴.۲ میلیون رسید ایمیل خریداران آنلاین را مورد بررسی قرار داده، داده های گروه NPD هم فروش آنلاین (مثل آمازون) و هم فروش استورهای فیزیکی (مثل اپ استور) را در نظر می گیرد.

بر اساس آمار ماه دسامبر ۲۰۱۶ گروه NPD، ایرپادها شروع بسیار خوبی در ماه دسامبر داشته اند، اما نه آنطور که Slice Intelligence پیش بینی کرده بود:

  • Beats – سهم فروش سخت افزار ۲۵ درصد و سهم درآمد ۴۶ درصد
  • اپل – سهم فروش سخت افزار ۲ درصد و سهم درآمد ۳ درصد
  • Bose – سهم فروش سخت افزار ۸ درصد و سهم درآمد ۱۹ درصد
  • ال جی – سهم فروش سخت افزار ۱۰ درصد و سهم درآمد ۷ درصد
  • سونی – سهم فروش سخت افزار ۷ درصد و سهم درآمد ۶ درصد
  • Plantronics و Jaybird مجموعا حدود ۲ درصد از سهم فروش سخت افزار را دارند اما اپل در همین دو-سه هفته توانسته به جایگاه آن ها دست پیدا کند.

بن آرنولد می گوید اگرچه ۲ درصد رقم چندان بالایی به حساب نمی آید اما کسب همین رقم در مدت زمانی بسیار اندک، با در نظر گیری میزان عظمت بازار هدفون ها، فوق العاده است.

آمار دسامبر ۲۰۱۵ گروه NPD رقم های ۲۴ و ۴۹ درصد را از فروش کمپانی بیتس حکایت داشتند که بسیار نزدیک به رقم دسامبر ۲۰۱۶ است.

بازار هدفون های بلوتوث ۵۱ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته حفظ جایگاه بیتس در مقام اول نشان می دهد که این کمپانی توانسته همگام با رشد صنعت، حرکت رو به جلوی خودش را ادامه دهد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 41304TechnoYab QR Code For: فروش فوق العاده ایرپادهای اپل در ماه دسامبر

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *