تکنویاب | اخبار تکنولوژی

be15389c45dbd773c1a0e3b4c3c2b3e0 XL - فصل سوم بازی The Walking Dead برای کنسول های Xbox 360/PS3 عرضه نخواهد شد
اشتراک

فصل سوم بازی The Walking Dead برای کنسول های Xbox 360/PS3 عرضه نخواهد شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

استودیو تل تیل (Telltale) با انتشار پستی در وبلاگ خود اعلام کرد که نسخه دیجیتالی و فیزیکی بازی The Walking Dead در فصل سوم از کنسول های Xbox 360 و پلی استیشن ۳ پشتیبانی نخواهد کرد . این خبر بسیاری از کاربران دو فصل قبلی این بازی را بر روی کنسول های نسل ۷ پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ تجربه کرده اند متعجب کرده است .با تکنویاب همراه باشید.

استودیو Telltale در ادامه در وبلاگ خود راه حلی را برای آن دسته از کاربرانی که قصد دارند تا فایل ذخیره بازی خود را به کنسول های نسل ۸ منتقل کنند اعلام کرده است . بازیکنان برای این کار بایستی یک بسته بروز رسانی برای فصل دوم این بازی در کنسول نسل ۷ دریافت نمایند که  پس از اعمال این بروز رسانی گزینه ای مبنی بر آپلود فایل های ذخیره شده نمایش داده می شود . پس از این کار کاربران با ایجاد یک حساب  Telltale به صورت رایگان و آپلود فایل های بازی در آن می توانند آن ها را به کنسول نسل هشتم خود انتقال دهند .

3098021junkyard1920x1080 - فصل سوم بازی The Walking Dead برای کنسول های Xbox 360/PS3 عرضه نخواهد شد

بازی The Walking Dead: A New  Frontier در تاریخ ۲۰ دسامبر(۳۰ آذر) برای کنسول های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی و تلفن های همراه منتشر خواهد شد .


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 35681TechnoYab QR Code For: فصل سوم بازی The Walking Dead برای کنسول های Xbox 360/PS3 عرضه نخواهد شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *