تکنویاب | تکنولوژی | قابلیت حذف نویز هدفون تازه HTC تنها در موبایل U11 عمل می کند
htc u11 30 of 30 - قابلیت حذف نویز هدفون تازه HTC تنها در موبایل U11 عمل می کند
اشتراک

قابلیت حذف نویز هدفون تازه HTC تنها در موبایل U11 عمل می کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اچ تی سی

اچ تی سی در هفته گذشته از پرچمدار تازه خود با نام U11 رونمایی کرد که در ساخت آن، برخی درخواست های کاربران نظیر بهره مندی از استاندارد مقاومت در برابر نفوذ آب را لحاظ کرده است. همچنین کمپانی تایوانی در جعبه تلفن همراه جدید خود، هدفون هایی با قابلیت حذف نویز را تدارک دیده که به نظر می رسد برخی ویژگی های آن تنها در U11 عمل می کنند.

همانطور که احتمالاً می دانید هدفون های عرضه شده توسط HTC از طریق پورت USB-C به دستگاه متصل می شوند. در همین رابطه «جف گوردون»، یکی از مدیران کمپانی تایوانی عنوان کرده در حالی که هدفون های مورد اشاره با تمام گجت های بهره مند از پورت USB-C (به عنوان مثال U Ultra، U Play و یا Bolt) سازگار هستند اما قابلیت Noise Cancelling آن تنها به استفاده در U11 محدود شده است.

این هدفون با تمام گجت های دارای پورت USB-C سازگار هستند اما قابلیت حذف نویز تنها در U11 عمل می کند

همچنین «گوردون» در پاسخ به سؤال وبسایتPhoneArena در مورد دلیل عدم استفاده از دکمه به جای Edge Sensee عنوان کرده است که دکمه ها کاربردهای محدودی دارند در حالی که سنسورهای به کار رفته در فناوری Edge Sense می توانند تعاملات مختلف مبتنی بر لمس را عملیاتی کنند.

به بیان دیگر HTC احتمالاً قصد دارد در آینده ویژگی های بسیار بیشتری را به Edge Sense محول کند و بنا بر گفته مدیر روابط عمومی کمپانی تایوانی، قابلیت «تشخیص فشار وارده تنها یک شروع است.»


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 60779TechnoYab QR Code For: قابلیت حذف نویز هدفون تازه HTC تنها در موبایل U11 عمل می کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *