تکنویاب | اخبار تکنولوژی

hedrvuitton w600 - قاب های 5 هزار دلاری لویی ویتون برای آیفون 7
اشتراک

قاب های ۵ هزار دلاری لویی ویتون برای آیفون ۷

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اگر فکر می کنید که موبایل های آیفون بیش از حد گران هستند، صبر کنید تا این قاب محافظ لویی ویتون برای پرچمدار سال ۲۰۱۶ اپل را ببینید. این برند سازنده لوازم از سری جدید قاب های محافظش به نام «Eye-Trunk» رونمایی کرده که آیفون شما را به یک صندوقچه چرمی شبیه می کنند.

به نظر می رسد که لویی ویتون با این حرکت قصد دارد به ریشه های خود به عنوان یک کمپانی فعال در زمینه طراحی چمدان ادای احترام کند.

Louis Vuitton Eye Trunk Monogram case w600 - قاب های 5 هزار دلاری لویی ویتون برای آیفون 7

ارزان ترین قاب های محافظ سری Eye Trunk، نزدیک به ۱۱۸۰ دلار برای آیفون ۷ معمولی و ۱۲۵۰ دلار برای مدل بزرگتر ۷ پلاس قیمت دارند. با این همه، گل سرسبد قاب های جدید لویی ویتون، از چرم کروکدیل طلایی ساخته شده و قیمت خرده فروشی آن، از قیمت آیفون و کلیه تان روی هم نیز بیشتر بوده و با برچسب ۵۰۵۰ و ۵۵۰۰ دلار به فروش می رسد.

مسلم است که این قاب های محافظ خانواده آیفون ۷، برای هر کاربری ساخته نشده اند و به همان شکل، نظر هر خریداری را هم جلب نمی کنند. اگرچه از مواد با کیفیتی در سری Eye-Trunk استفاده شده، اما طراحی آنها شاید برای هر سلیقه ای دلچسب نباشد.

 Louis Vuitton Eye Trunk Monogram Eclipse case w600 - قاب های 5 هزار دلاری لویی ویتون برای آیفون 7 LVcasefront w600 - قاب های 5 هزار دلاری لویی ویتون برای آیفون 7


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 49927TechnoYab QR Code For: قاب های ۵ هزار دلاری لویی ویتون برای آیفون ۷

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *