اره
اشتراک

قسمت جدید فیلم ترسناک « اره » ساخته می شود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: فیلم

فرانچایز «اره» قرار است ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ اکران شود و یک قسمت دیگر به این فیلم ترسناک اضافه شود.

به گزارش تکنویاب به نقل از مووی مگ، در حالی که تاکنون ۷ فیلم از این مجموعه ساخته شده و در مجموع ۸۷۱ میلیون دلار در بازار جهانی فروش کرده است، یک فیلم دیگر که هنوز نامی ندارد، به زودی در دست ساخت قرار می‌گیرد تا سال آینده و یک هفته پیش از تعطیلات هالووین راهی سینماها شود و این در حالی است که فیلم اصلی «اره» با بازی کری الویس و دنی گالور نیز به مدت یک هفته از ۳۱ اکتبر راهی سینماها می شود.

مایکل اسپیریگ و پیتر اسپیریگ که کارگردان فیلم خون‌آشامی «روز شکن‌ها» را ساخته، در این فیلم حضور خواهند داشت.

هنوز روشن نیست فیلمنامه این فیلم آمده است، اما فروش امتیاز این فیلم از همین حالا شروع شده است. درباره بازیگران نیز اطلاعاتی ارایه نشده است. گفته شده تهیه کنندگان این فیلم قصد دارند آن را برای جشنواره تورنتو آماده کنند.

این مجموعه که با تمرکز بر قاتلی به نام جیگسا (جیگ اره) با بازی توبین بل ساخته شده با تمرکز بر تله‌هایی که او برای مقتولان بیگناه می گذرد و تلاش آنها برای نجاتشان ساخته شده در فاصله سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ به فیلم محبوب هالووین بدل شد و هر سال یک فیلم جدید از آن ساخته شد و به نمایش درآمد. اولین فیلم با فروشی ۱۰۳ میلیون دلاری در سراسر جهان روبه رو شد و این مجموعه ۸۷۴ میلیون دلار فروش کرد و به عنوان موفق ترین فیلم ترسناک همه دوران شناخته شد.

«اره» از جایگاهی ویژه در تاریخ فیلم ترسناک معاصر برخوردار است و اولین همکاری بین جیمز وان کارگردان و لی وانل نویسنده بود. وان کارگردانی قسمت اول این مجموعه را برعهده داشت و وانل دو قسمت اول فیلم را نوشت و فیلم سوم هم بر اساس قصه او و جیمز ون نوشته شد. «اره» دوم تا چهارم را دارن لین بوسمن کارگردانی کرد و فیلمنامه بقیه قسمت‌ها را پاتریک ملتون و مارکوس دانستن نوشتند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 16826 TechnoYab QR Code For: قسمت جدید فیلم ترسناک « اره » ساخته می شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *