تکنویاب | تکنولوژی | قطع پشتیبانی واتس اپ از سیستم های عامل قدیمی از امروز آغاز شد
free whatsapp roaming 640x427 w600 - قطع پشتیبانی واتس اپ از سیستم های عامل قدیمی از امروز آغاز شد
اشتراک

قطع پشتیبانی واتس اپ از سیستم های عامل قدیمی از امروز آغاز شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: نوکیا, بلک بری, اخبار

بدون شک واتس اپ یکی از پرطرفدارترین سرویس های پیام رسان بین پلتفرمی در دنیاست. بیش از یک میلیارد نفر به طور روزانه از آن برای ارتباط با دوستان و آشنایان و حتی اهداف تجاری استفاده می کنند.با تکنویاب همراه باشید.

با این حال اگر امروز شاهد توقف کار واتس اپ در موبایل تان بودید، خیلی تعجب نکنید چرا که فیسبوک سال گذشته از قطع پشتیبانی برخی دستگاه ها در سال ۲۰۱۷ خبر داده بود.

اگر خاطرتان باشد توسعه دهندگان این پیام رسان در فوریه سال گذشته اعلام کردند که پشتیبانی از اپلیکیشن در نسخه های قدیمی برخی سیستم های عامل را متوقف خواهند کرد. اگر موبایلی مبتنی بر یکی از این سیستم های عامل (که فهرستش را در ادامه آورده ایم) دارید، باید بدانید که از امروز دیگر قادر به استفاده از واتس اپ در آن نخواهید بود.

واتس اپ در پست وبلاگ خود علت توقف پشتیبانی از این سیستم های عامل قدیمی را «عدم ارائه قابلیت های لازم جهت گسترش امکانات اپلیکیشن در آینده» اعلام کرده است. قطع پشتیبانی از واتس اپ در اندروید ۲.۱ و ۲.۲، iOS 6 و آیفون ۳GS و همچنین ویندوزفون ۷ از امروز آغاز خواهد شد. اما کاربران بلک بری OS و سیستم عامل سیمبین سری ۶۰ و سری ۴۰ نوکیا تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ برای خرید یک موبایل جدید فرصت خواهند داشت.

سرویس پیام رسان مذکور سال گذشته به قابلیت های خوبی مثل برقراری تماس های ویدئویی مجهز شده که مسلما برای اجرا به سیستم های عامل پیشرفته تری احتیاج دارند، بنابراین برای داشتن تجربه ای کامل از واتس اپ بهتر است که دستگاه قدیمی خود را کنار گذاشته و به خرید یک گجت جدید اقدام کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 38525TechnoYab QR Code For: قطع پشتیبانی واتس اپ از سیستم های عامل قدیمی از امروز آغاز شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *