3b805a2d56167e93d663cd91a848aedf L - قیمت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس مشخص شد
اشتراک

قیمت آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشخص شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

در فاصله یک هفته تا مراسم رسمی اپل برای معرفی گوشی های جدید خود، به تدریج تمامی اطلاعات ممکن درباره این دستگاه ها نیز در رسانه ها منتشر می شوند. پس از مشخص شدن جزئیاتی همچون تائید نهایی دوربین دوگانه، افزایش ظرفیت داخلی مدل پایه به ۳۲ گیگابایت و همچنین انتشار برخی از مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در روز گذشته، حالا قیمت مدل های مختلف این دو دستگاه نیز مشخص شده اند.

وب سایت Phone Arena موفق به دستیابی به اطلاعاتی شده که نشان دهنده قیمت گذاری انتخاب شده برای مدل های مختلف دستگاه های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هستند. پیش از بررسی قیمت ها نکته قابل ذکر درباره این جدول، وجود سه نسخه ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی در آن است که طبق پیش بینی ها نشانگر حذف شدن مدل ۶۴ گیگابایتی شده است. قیمت این گوشی ها بر اساس یوان چین و تبدیل آنها به دلار به صورت زیر گزارش شده است:

آیفون ۷

  • مدل ۳۲ گیگابایتی: ۷۹۰ دلار
  • مدل ۱۲۸ گیگابایتی: ۹۱۰ دلار
  • مدل ۲۵۶ گیگابایتی: ۱۰۶۰ دلار

آیفون ۷ پلاس

  • مدل ۳۲ گیگابایتی: ۹۱۰ دلار
  • مدل ۱۲۸ گیگابایتی: ۱۰۳۰ دلار
  • مدل ۲۵۶ گیگابایتی: ۱۱۸۰ دلار

همان طور که اشاره شد این قیمت ها در واقع به یوان گزارش شده و سپس به دلار تبدیل شده اند. به همین دلیل ممکن است در زمان اعلام قیمت ها برای بازار آمریکا تفاوت هایی با این اعداد مشاهده شود. با توجه به این قیمت ها می توان به نکات جالبی دیگری نیز دست یافت. برای مثال مدل پایه و ۳۲ گیگابایتی آیفون ۷ دقیقا با همان قیمتی عرضه خواهد شد که سال گذشته مدل ۱۶ گیگابایتی آیفون ۶ اس در دسترس کاربران قرار گرفته بود. همچنین مدل ۱۲۸ گیگابایتی نیز که ۹۱۰ دلار قیمت خورده دقیقا دارای برچسب قیمتی یکسان با مدل ۶۴ گیگابایتی آیفون ۶ اس است. در نتیجه می توان انتظار داشت این شیوه قیمت گذاری کاربران زیادی را به خرید گوشی های جدید اپل تشویق کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 22836 TechnoYab QR Code For: قیمت آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشخص شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *