iPad Pro Header - قیمت و زمان عرضه نسل جدید آیپد پرو اپل مشخص شد
اشتراک

قیمت و زمان عرضه نسل جدید آیپد پرو اپل مشخص شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

سرانجام زمان عرضه و قیمت نسل جدید آیپد پرو اپل (Apple iPad Pro) مشخص شد. این نسل متشکل از دو تبلت ۱۲.۹ اینچی و ۱۰.۵ اینچی با سخت افزاری قدرتمند و قیمتی بالا است.

اپل دو روز پیش میزبان یک رویداد بزرگ سالانه مختص توسعه دهندگان خود موسوم به WWDC بود. اهالی کوپرتینو در این کنفرانس از بهبودهای نرم افزاری بسیار جذابی رونمایی کردند، اما در کنار آن‌ها از چندین سخت افزار جدید نیز پرده برداری شد که شاید یکی از مهم‌ترین آن‌ها، دو تبلت نسل جدید خانواده آیپد پرو باشد.

این دو آیپد در دو نسخه مختلف عرضه خواهند شد. یکی از آن‌ها نظیر نسخه ۲۰۱۵ آیپد پرو از یک نمایشگر ۱۲.۹ اینچی برخوردار است، اما نسخه دیگر اینک از یک نمایشگر بزرگتر ۱۰.۵ اینچی نسبت به نسل پیشین خود بهره می‌برد. هر دو تبلت درست پس از مراسم رونمایی برای پیش فروش در وب سایت اپل قرار گرفتند و طبق روال گذشته، پس از ۵ روز کاری آن‌ها را می‌توان در قفسه فروشگاه‌ها مشاهده کرد. بنابراین شما هم اگر علاقه‌مند به خرید یکی از این دو مدل نسل جدید آیپد پرو اپل هستید ، هفته آینده می‌توانید یکی از آن‌ها را خریداری کنید.

از نظر قیمت، هر دو تبلت بسیار گران خواهند بود. هرچند آن‌ها بالارده هستند، اما نسخه پایه آن‌ها همچنان از یک ظرفیت کم (۶۴ گیگابایت) برخوردار است. در هر صورت در زیر می‌توانید جدول قیمتی این نسل از تبلت های حرفه‌ای اپل را مشاهده کنید.

جدول قیمت نسل جدید آیپد پرو اپل

آیپد پرو ۱۲.۹سیم کارت خور آیپد پرو ۱۲.۹ آیپد پرو ۱۰.۵سیم کارت خور آیپد پرو ۱۰.۵
۶۴ گیگ ۲۵۶ گیگ ۵۱۲ گیگ ۶۴ گیگ ۲۵۶ گیگ ۵۱۲ گیگ ۶۴ گیگ ۲۵۶ گیگ ۵۱۲ گیگ ۶۴ گیگ ۲۵۶ گیگ ۵۱۲ گیگ
۹۲۹$ ۱۰۲۹$ ۱۲۲۹$ ۷۹۹$ ۸۹۹$ ۱۰۹۹$ ۷۹۹$ ۸۷۹$ ۱۰۸۹$ ۶۴۹$ ۷۴۹$ ۹۴۹$

 


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 62983 TechnoYab QR Code For: قیمت و زمان عرضه نسل جدید آیپد پرو اپل مشخص شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *