تکنویاب | تکنولوژی | از لنز بزرگ‌تر دوربین آیفون 7 تا پشتیبانی پرچمداران اپل از دو سیم‌کارت!
iphone 7 back update 1024x531 - از لنز بزرگ‌تر دوربین آیفون 7 تا پشتیبانی پرچمداران اپل از دو سیم‌کارت!
اشتراک

از لنز بزرگ‌تر دوربین آیفون ۷ تا پشتیبانی پرچمداران اپل از دو سیم‌کارت!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

یک روز دیگر و یک افشاسازی بزرگ دیگر از پرچمداران ۲۰۱۶ اپل منتشر می‌شود. ظاهرا این موضوع به تیتر هرروز خبرگزاری‌های مختلف تبدیل شده است. تاکنون پشتیبانی از دو سیم‌کارت، حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و حذف جک ۳.۵ میلیمتری از جمله مهم‌ترین مشخصات افشاشده از گوشی‌های آینده این کمپانی هستند.

iphone 7 back update 300x156 - از لنز بزرگ‌تر دوربین آیفون 7 تا پشتیبانی پرچمداران اپل از دو سیم‌کارت!

وب‌سایت چینی Rock Fix تصاویری از یک قاب افشا کرده که ادعا می‌کند متعلق به آیفون ۷ با نمایشگر ۴.۷ اینچی هستند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید خطوط آنتن‌دهی بسیار کمتر از نسخه‌های پیشین جلوی چشم هستند و مهم‌تر این‌که لنز دوربین بسیار بزرگ‌تر از چیزی است که در آیفون ۶ اس دیده بودیم! این موضوع می‌تواند خبر از دوربینی قوی‌تر با سنسور بزرگ‌تر CMOS و همچنین با توانایی جذب نور بیشتر دهد. راک‌فیکس بر خلاف گزارشی که وال‌استریت‌ژورنال منتشر کرده معتقد است جک ۳.۵ میلیمتری در یکی از نسخه‌های آیفون حذف شده و روی بدنه دیگری باقی می‌ماند! طبق تئوری این وب‌سایت نسخه ارزان‌تر با نمایشگر ۴.۷ اینچی حاوی جک ۳.۵ میلیمتری است و صرفا به عنوان نسخه‌ای بروزرسانی‌شده از آیفون ۶ پرچمدار ۲۰۱۴ به فروش می‌رسد؛ در حالی که آیفون ۷پلاس با نمایش بزرگ‌تر پرچمدار اصلی اپل در سال ۲۰۱۶ است که جک هدفون آن حذف شده و دوربین دوگانه دارد.

iphone 7 bottom 300x300 - از لنز بزرگ‌تر دوربین آیفون 7 تا پشتیبانی پرچمداران اپل از دو سیم‌کارت!

نظر شما درباره این تغییرات چیست؟ آیا حذف جک ۳.۵ میلیمتری هدفون، کاربران را با مشکل مواجه می‌کند؟ نظر شما درباره دوربین دوگانه ۷پلاس و لنز بزرگ‌تر در آیفون ۷ چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 14585TechnoYab QR Code For: از لنز بزرگ‌تر دوربین آیفون ۷ تا پشتیبانی پرچمداران اپل از دو سیم‌کارت!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *