Google is celebrating Halloween with an adorable ghostly game  - لوگوی گوگل بازی شد: هالووین 2016 با یک گربه سیاه به جنگ ارواح و غول‌ها بروید
اشتراک

لوگوی گوگل بازی شد: هالووین ۲۰۱۶ با یک گربه سیاه به جنگ ارواح و غول‌ها بروید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

هالووین یک جشن مسیحی غربی و بیشتر سنتی است که مراسم آن سه شبانه روز ادامه داشته و از شب ۳۱ اکتبر (۱۰ آبان) آغاز می‌شود. فضای جذابی که این جشن دارد توجه بسیاری از مردم در سراسر دنیا را به خود جلب کرده و با پیشرفت تکنولوژی، حال و هوای جدیدی را به خود گرفته است. حالا نیز شاهد جدیدترین بازی گوگل برای هالووین ۲۰۱۶ هستیم تا مردم بتوانند این جشن را با هیجان بیشتری دنیال کنند.

جدیدترین بازی گوگل برای هالووین معرفی شد: با یک گربه سیاه به جنگ ارواح و غول‌ها بروید

هر ساله کاربران زیادی منتظر عرضه نسخه جدید این بازی که با نام Google Doodle شناخته می‌شود، هستند. اما به نظر امسال گوگل یک بازی بسیار جذاب و البته شادتر از گذشته را خلق کرده است.

گروهی از ارواح و غول‌ها با نیرویی جادویی در حال تاخت و تاز هستند و شما باید در نقش یک گربه سیاه با نام Momo با ارواح بجنگید. سلاح شما در این بازی نیز چیزی نیست جز کتاب طلسم استادتان که از مدرسه دزدیده‌اید!

امسال گوگل کمی زودتر از همیشه نسخه جدید Google Doodle را برای هالووین معرفی کرده و آن را در قالب یک بازی تحت مرورگر و در سبکی هوشمندانه، پیش روی کاربران قرار داده است. بازیکن‌ها باید ارواح را با کشیدن الگویی که بالای سر هر روح قرار گرفته، از بین ببرند. الگوهای متفاوت بازی می‌تواند این بازی را بسیار چالش برانگیز کند. هر گاه هم به جان اضافی نیاز داشتید، کافی‌ست الگوی یک قلب را رسم کنید.

Google is celebrating Halloween with an adorable ghostly game 300x169 - لوگوی گوگل بازی شد: هالووین 2016 با یک گربه سیاه به جنگ ارواح و غول‌ها بروید

اما داستان بازی در پنج مرحله مختلف کتابخانه مدرسه، کافه تریا، کلاس درس، باشگاه و پشت بام دنبال می‌شود که هر کدام از آنها یک غول جداگانه دارد. با جلو رفتن در بازی، الگوهایی که بالای سر هر روح نمایش داده می‌شود، پیچیده‌تر شده و رسم آنها توسط کاربران نیز سخت‌تر خواهد شد.

Google is celebrating Halloween with an adorable ghostly game 2 300x168 - لوگوی گوگل بازی شد: هالووین 2016 با یک گربه سیاه به جنگ ارواح و غول‌ها بروید

گوگل با انتشار پستی اعلام کرده که ایده اصلی این بازی در رابطه با گربه‌ای بود که مسئول درست کردن سوپ شده، اما حالا داستان آن به مدرسه‌ای جادویی تغییر پیدا کرده است. به هر شکل جدیدترین بازی گوگل برای هالووین می‌تواند چند ساعتی شما را مشغول کند. جالب است بدانید که این بازی با سیستم واقعیت مجازی (Virtual Reality) نیز سازگاری دارد.

اگر برای بازی آماده‌اید، بهتر است همین حالا وارد این لینک شوید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 30617 TechnoYab QR Code For: لوگوی گوگل بازی شد: هالووین ۲۰۱۶ با یک گربه سیاه به جنگ ارواح و غول‌ها بروید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *