تکنویاب | اخبار تکنولوژی

0f24297c f650 4e70 ae41 75042d74960c 1 - مازراتی لوانته با کیت منصوری را ببینید
اشتراک

مازراتی لوانته با کیت منصوری را ببینید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

از زمانی که مازراتی در کنار خودروسازان برتری چون فراری و لامبورگینی قرار گرفته است، زمان زیادی نمی‌گذرد. حالا سال‌ها از ساخت اولین سدان چهاردر این خودروساز ایتالیایی در دهه‌ی ۶۰۰ میلادی می‌گذرد و مازراتی این روزها بیش از این که یک کارخانه‌ی غریبه باشد، اشرافی‌تر به نظر می‌رسد.

منصوری نیز به سراغ یکی از خودروهای مازراتی رفته تا با ایجاد تغییرات متعدد در آن توجه همگان را به خود جلب کند. این شرکت تیونینگ این بار بر روی مازراتی لوانته برای اعمال تغییرات و رونمایی از آن در نمایشگاه خودرو ژنو دست گذاشته است.

مشهودترین تغییر ایجادشده استفاده از کاپوت مشکی‌رنگ با یک کانال بزرگ ورودی هوا در وسط آن است که با توجه به رنگ نارنجی روشن بدنه، کاملاً خودنمایی می‌کند. این دو رنگ در فضای داخلی نیز تکرار شده‌اند اما ظاهر آن احتمالاً بیشتر به داخل یک مک‌لارن شبیه است.

08e22081 9691 4f68 82b7 b9bdfc98c5c7 - مازراتی لوانته با کیت منصوری را ببینید

منصوری تغییرات را به همین‌جا خلاصه نکرده و هنر خود را در جای‌جای لوانته به نمایش گذاشته است؛ رینگ‌های خمیده‌ی آیرودینامیک، اسپویلر جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر، اسپویلر روی سقف و موارد دیگر همگی به بهبود عملکرد لوانته منصوری کمک می‌کنند. تمامی قطعات یادشده از فیبر کربن ساخته شده‌اند.

گلگیرهای بزرگ و عریض لوانته منصوری پذیرای چرخ‌های بزرگ‌تر با سایز ۲۲ اینچ در هر طرف شده‌اند که با پیشرانه‌ی تقویت‌شده به گردش درمی‌آیند. فیلتر هوا و اگزوز جدید، ECU دوباره کدنویسی شده به همراه پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خورجینی تویین‌توربوی ۳ لیتری، قدرت لوانته‌ی منصوری را نسبت به مدل استاندارد ۳۵ اسب بخار بیشتر می‌کنند. شاید این اعداد و ارقام زیاد چشمگیر نباشند، اما حداقل همه‌ی تغییرات به‌خوبی و صحیح انجام گرفته‌اند.

منبع CARSCOOPS


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 49711TechnoYab QR Code For: مازراتی لوانته با کیت منصوری را ببینید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *