b2cfb3df4d7b21efd7df9e84da8f9c45 XL 1024x576 - مدت زمان پشتیبانی نرم افزاری از وان پلاس 3 و وان پلاس 3T یکسان خواهد بود
اشتراک

مدت زمان پشتیبانی نرم افزاری از وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳T یکسان خواهد بود

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار

همان طور که در جریان هستید، کمپانی چینی وان پلاس اخیرا از تلفن پرچمدار وان پلاس ۳T رونمایی کرد که این گوشی در واقع نسخه ی بروزرسانی شده ی پرچمدار قبلی یعنی وان پلاس ۳ به شمار میرود. این مدل از نظر طراحی هیچ تفاوتی با وان پلاس ۳ ندارد و تنها وان پلاس به ارتقای چیپست پردازنده، افزایش ظرفیت باتری و به کار گیری از یک سنسور دوربین جلوی با کیفیت تر بسنده کرده است. بدین ترتیب در وان پلاس ۳T از اسنپدراگون ۸۲۱، دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی و یک باتری ۳۴۰۰ میلی آمپر استفاده شده است تا در حالی که وان پلاس ۳ به خودی خود یکی از بهترین پرچمداران نیمه ی ابتدایی ۲۰۱۶ بود جانشینی شایسته را برای خود ببیند. وان پلاس با معرفی وان پلاس ۳T خبر از توقف تولید وان پلاس ۳ داد و این شاید برای خریداران وان پلاس ۳ نا امید کننده به نظر برسد و ذهنیت بدی در مورد عدم پشتیبانی این دستگاه، یا کم شدن زمان پشتیبانی از این دستگاه در کاربران بوجود بیآید. در حالی که انتظار عدم وجود چنین مسئله ای را داشتیم، اکنون کمپانی وان پلاس ۳ تائید کرده است که مدت زمان پشتیبانی دو پرچمدار اخیر این کمپانی یکسان خواهد بود و دوره ی بروزرسانی شش ماهه ی وان پلاس ۳T نیز به وان پلاس ۳ اضافه خواهد شد. در واقع با اینکه از عمر وان پلاس ۳ نزدیک به شش ماه میگذرد و طبیعتا همین مقدار از زمان پشتیبانی این گوشی نیز کاسته شده است، وان پلاس تصمیم گرفته است که از این مدل و از وان پلاس ۳T به یک میزان پشتیبانی کند و این میتواند خبر مسرت بخشی برای دارندگان وان پلاس ۳ که تا پیش از این نگران پشتیبانی نرم افزاری گوشی خود بودند، باشد.

با این حال متاسفانه از زمان پشتیبانی این دو پرچمدار سخنی نگفته است و نمیتوان پیش بینی کرد که آخرین نسخه ای که برای این دو دستگاه منتشر میشود چه نسخه ای از اندروید خواهد بود. پشتیبانی نرم افزاری همواره یکی از نقاط ضعف محصولات وان پلاس بوده است. در حالی که از نظر نرم افزاری گوشی های وان پلاس دارای ایرادات بزرگی نبوده اند اما نگرانی در مورد نحوه ی انتشار بروزرسانی ها توسط این کمپانی همواره وجود داشته است و تاخیرات طولانی این شرکت، کاربران خود را آزار داده است. با این حال اخیرا اقداماتی وان پلاس برای رفع این مشکل انجام داده است تا به زودی این نقطه ضعف نسبتا بزرگ گوشی های این سازنده ی چینی برطرف شود. در حالی که پشتیبانی رسمی گوشی های وان پلاس رضایت بخش نیست، در سمت دیگر توسعه دهندگان رام های شخصی متنوعی را برای این گوشی منتشر میکنند که از جمله شاخص ترین آنها، رام سایانوژن مد است که نسخه های جدید این رام همواره برای گوشی های وان پلاس منتشر میشود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33222 TechnoYab QR Code For: مدت زمان پشتیبانی نرم افزاری از وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳T یکسان خواهد بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *