2018 iPad Pro Review Featured 1 - مدل ۱ ترابایتی آیپد پرو ۲۰۱۸ با قیمت ۳۰ میلیون تومان وارد بازار ایران شد!
اشتراک

مدل ۱ ترابایتی آیپد پرو ۲۰۱۸ با قیمت ۳۰ میلیون تومان وارد بازار ایران شد!

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

کمتر از دو هفته پیش بود که اپل در مراسمی در شهر نیویورک از آیپدهای جدید رونمایی کرد. آیپدهای جدید در دو اندازه ۱۱ و ۱۲.۹ اینچ با صفحه نمایش Liquid Retina معرفی شدند که شاخص‌ترین ویژگی آن حذف حاشیه‌ها و گرد شدن گوشه‌های تصویر است.

همچنین آیپدهای جدید طراحی بدنه جدیدی دارند و سرانجام دکمه هوم نیز از این محصول حذف شده است. برای اولین بار اپل حافظه ۱ ترابایتی را به ‌آیپدها اضافه کرده و برای کارایی بهتر محصول درگاه لایتنینگ همیشگی را با درگاه USB-C جایگزین کرده است.

آیپد پروهای جدید در ظرفیت‌های ۶۴، ۲۵۶، ۵۱۲ و ۱ ترابایتی عرضه می‌شوند و از پاساژ پایتخت تهران خبر می‌رسد که مدل ۱ ترابایتی سلولار آیپد پرو ۱۱ اینچ با قیمت ۳۰ میلیون تومان وارد بازار شده است. این مدل در بازار جهانی ۱۷۰۰ دلار قیمت دارد که با احتساب قیمت روز دلار بعید است که قیمت آن به کمتر از ۲۵ میلیون تومان برسد. در فروشگاه‌های آنلاین مدل ۱۲.۹ اینچی ۵۱۲ گیگ نیز با قیمت ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد. قطعا در روزهای آینده شاهد ورود دیگر ظرفیت‌ها و مدل‌های آیپد پرو ۲۰۱۸ به بازار ایران خواهیم بود.

 2018 iPad Pro Review Featured - مدل ۱ ترابایتی آیپد پرو ۲۰۱۸ با قیمت ۳۰ میلیون تومان وارد بازار ایران شد!


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90145 TechnoYab QR Code For: مدل ۱ ترابایتی آیپد پرو ۲۰۱۸ با قیمت ۳۰ میلیون تومان وارد بازار ایران شد!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *