3 8 620x416 - مدیرعامل ایران خودرو گفت : قیمت پژو 2008 به دلیل گران شدن دلار افزایش یافته است!
اشتراک

مدیرعامل ایران خودرو گفت : قیمت پژو ۲۰۰۸ به دلیل گران شدن دلار افزایش یافته است!

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

هاشم یکه زارع، مدیرعامل شرکت ایران خودرو اعلام کرده که قیمت نهایی پژو ۲۰۰۸ در زمان تحویل، حدود ۹۹ میلیون تومان خواهد بود. پس از حواشی بسیار زیاد پیرامون محصول جدید ایران خودرو و نحوه قیمت‌گذاری آن، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز مدیرعامل ایران خودرو را در این باره بازخواست کرده بودند. یکه زارع در پاسخ به این سوال که چرا قیمت پژو ۲۰۰۸ پس از ثبت نام افزایش داده شده، گفت:

زمانی که قیمت اولیه این خودرو را اعلام کردیم، قیمت دلار ۲ هزار و ۷۰۰ تومان بود اما اکنون قیمت دلار ۳ هزار و ۷۰۰ تومان است. در حال حاضر، قیمت هر دستگاه خودروی پژو ۲۰۰۸ با دلار ۳ هزار و ۷۰۰ تومانی حدود ۹۹ میلیون تومان است و خودروهای ثبت نام شده با همین قیمت به مشتریان تحویل داده می‌شود.

قیمت پژو 2008 - مدیرعامل ایران خودرو گفت : قیمت پژو 2008 به دلیل گران شدن دلار افزایش یافته است!

جالب اینجاست که چند سال از آخرین باری که قیمت دلار ۲ هزار و ۷۰۰ تومان بود می‌گذرد و مشخص نیست منظور مدیرعامل ایران خودرو از وقتی که قیمت دلار ۲ هزار و ۷۰۰ تومان بود، چه زمانی است؟ با این حال، وی تاکید دارد که این مطلب را در همان روزی که قیمت اولیه پژو ۲۰۰۸ را حدود ۸۰ میلیون تومان اعلام کرد، گفته اما متاسفانه این بخش از صحبت‌هایش در رسانه‌ها انعکاس پیدا نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۰۸ در صورت ثابت ماندن نرخ ارز، ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود

به این ترتیب اگر عوامل موثر بر قیمت تمام شده به خصوص نرخ ارز نسبت به شرایط فعلی ثابت بماند و دچار تغییر و تحول نشود، پژو ۲۰۰۸ در آغاز تحویل با قیمت ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به دست مصرف‌کننده خواهد رسید. به گفته هاشم یکه زارع، محصولات مشابه پژو ۲۰۰۸ در بازار ایران با قدرت موتور بسیار ضعیف‌تر، با قیمت بالای ۱۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 65967 TechnoYab QR Code For: مدیرعامل ایران خودرو گفت : قیمت پژو ۲۰۰۸ به دلیل گران شدن دلار افزایش یافته است!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *