45c5699e 4349 455e 8945 2df8d123905e - مرسدس بنز به کارمندان خود در آلمان پاداش ۵۴۰۰ یورویی میدهد
اشتراک

مرسدس بنز به کارمندان خود در آلمان پاداش ۵۴۰۰ یورویی میدهد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

مرسدس بنز به خاطر موفقیت مالی در سال ۲۰۱۶، به کارمندان خود پاداش قابل‌ توجهی می‌دهد. به‌موجب این تصمیم که مورد توافق هیئت‌مدیره شرکت و شورای عمومی کار قرار گرفته است، تقریباً ۱۳۰ هزار کارمند این خودروساز آلمانی تا ۵۴۰۰ یورو پاداش دریافت می‌کنند. این پاداش قرار است از ماه آوریل پرداخت شود. منبع مالی این پاداش از تقسیم سود سهام شرکت حاصل می‌شود.با تکنویاب همراه باشید.

ویلفرد پورث، عضو هیئت‌مدیره و مسئول بخش نیروی انسانی دایملر و رئیس بخش روابط کارگری، فناوری اطلاعات و تولید ون‌های مرسدس بنز، می‌گوید:

کارمندان ما در عملکرد و موفقیت شرکت در سال ۲۰۱۶ نقش مهمی داشته‌اند. نیروی کار متعهد و کاملاً آموزش‌دیده برای موفقیت ما در بلندمدت ضروری است. این پاداش به پاس تمامی زحمات و تلاش‌های برجسته‌ی کارمندان به آن‌ها اهدا می‌شود. سود امسال شرکت بسیار خوب بوده است.

6b885a5c 99d8 4755 add0 aaf805f16709 - مرسدس بنز به کارمندان خود در آلمان پاداش ۵۴۰۰ یورویی میدهد

برنامه‌ی تقسیم سود سهام به‌طور مداوم و بر اساس قرارداد کنترل می‌شود و بر مبنای فرمولی که سود قبل از کسر مالیات دایملر را به بازگشت فروش شرکت (حاشیه‌ی سود عملیاتی) مرتبط می‌سازد، محاسبه می‌شود. این برنامه از سال ۱۹۹۷ تاکنون اجرا شده است.

دایملر در سال گذشته دو میلیون و ۹۹۸ هزار و ۳۸۶ خودرو در سراسر جهان فروخته است که از این تعداد دو میلیون و ۱۹۷ هزار و ۹۵۶ دستگاه آن متعلق به بخش خودروهای مرسدس بنز، ۴۱۵ هزار و ۱۰۸ دستگاه متعلق به بخش کامیون‌های دایملر، ۳۵۹ هزار و ۹۶ دستگاه مربوط به بخش ون‌های مرسدس بنز و ۲۶ هزار و ۲۲۶ دستگاه متعلق به بخش اتوبوس‌های دایملر بوده است. مجموع فروش شرکت در مقایسه با سال قبل ۵ درصد رشد داشته است.

منبع CARSCOOPS


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 44130 TechnoYab QR Code For: مرسدس بنز به کارمندان خود در آلمان پاداش ۵۴۰۰ یورویی میدهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *