Owners of these Matte Black iPhone 7 units arent happy right now5 620x465 1 - مشکل ریختگی رنگ در بعضی از گوشی های آیفون 7 مشکی مات
اشتراک

مشکل ریختگی رنگ در بعضی از گوشی های آیفون ۷ مشکی مات

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

در ماه سپتامبر سال میلادی گذشته و هنگام رونمایی از گوشی های آیفون سری ۷ (iPhone 7) و ۷ پلاس اپل اعلام کرد که دو گزینه‌ی رنگی جدید شامل مشکی مات و مشکی براق (جت بلک) به گزینه‌های رنگی قبلی اضافه خواهند شد. در همان زمان این کمپانی به طور رسمی خاطرنشان کرد که مدل جت بلک به سبب ترکیبات خاص و جنس بدنه‌اش، به شدت مستعد دریافت و نمایش خط و خش‌های جزئی است و از همین رو کاربران باید مراقبت دقیق‌تری از آن به عمل بیاورند. اما حالا مشخص شده است که آیفون ۷ مشکی مات نیز دارای مشکلاتی است که گویا اپل از آنها خبر نداشته است.با تکنویاب همراه باشید.

طبق گزارشات ارسال شده از سوی کاربران در انجمن‌‌های پشتیبانی محصولات اپل، به نظر می‌رسد که تعدادی از گوشی های آیفون ۷ مشکی مات دارای مشکلات ریختگی رنگ هستند و رنگ از بدنه‌ی این دیوایس‌ها به حالت رنده‌ شده، جدا می‌شود. اکثر گزارش‌هایی که از سوی این کاربران ارسال شده و البته تعداد آنها نیز رو به افزایش بوده است، مربوط به ریختگی رنگ در اطراف دکمه‌های فیزیکی بر روی لبه‌های چپ و راست دیوایس و البته قسمت اطراف اسپیکرهای پایین گوشی بوده است؛ نمونه‌ای نیز از ریختگی و جدا شدن رنگ از روی پنل پشتی آیفون ۷ مشکی مات حکایت دارد که نمونه‌ای از تصاویر ارسال شده توسط این کاربران را در زیر مشاهده می‌کنید:

مشکل ریختگی رنگ آیفون ۷ مشکی مات در حال افزایش است

اولین گزارش درباره‌ی ریختن رنگ و جدا شدن قسمت‌هایی از سطح بدنه‌ی این مدل در ماه نوامبر و حدود دو ماه بعد از رونمایی سری آیفون‌های ۷ منتشر شده است و حالا بعد از گذشت زمان بیشتر، شکایات متعددی در این باره به گوش می‌رسد. گفته می‌شود که هم گوشی آیفون ۷ مشکی مات دارای قاب محافظ و هم آنهایی که قابی نداشته‌اند، به این مشکل دچار شده‌اند و از آنجایی که خدمات وارانتی اپل نیز این موضوع را پوشش نمی‌دهد، احتمالا این دسته از کاربران قادر به دریافت یک گوشی جدید نخواهند بود.

Owners of these Matte Black iPhone 7 units arent happy right now5 620x465 - مشکل ریختگی رنگ در بعضی از گوشی های آیفون 7 مشکی مات

منبع :phonearena


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 44855 TechnoYab QR Code For: مشکل ریختگی رنگ در بعضی از گوشی های آیفون ۷ مشکی مات

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *