Land Rover Range Rover Velar 2018 12 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar
اشتراک

معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

از زمان تملک جگوار-لندرور توسط تاتاموتورز هندوستان در سال ۲۰۰۸ گویی خونی تازه در رگ های این گروه انگلیسی تزریق شده و محصولات آنها با طراحی داخلی و خارجی بسیار زیباتری روانه بازار می شوند.

شاسی بلند کاملا جدید رنجرور ولار (Velar) که به تازگی معرفی شده، نیز ادامه دهنده راه پیشینیان خود خواهد بود و با پیروی از زبان طراحی مدرن لندرور خلق شده است.

 Land Rover Range Rover Velar 2018 2 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

این شاسی بلند بسیار خوش استیل، از هر نما ظاهری کاملا پویا داشته و در همان برخورد اول حس هیجان را به بیننده منتقل می کند. چراغ های اصلی باریک، جلو پنجره عریض و نسبتا بزرگ، کاپوت کشیده، شیب زیاد قسمت انتهایی سقف و جزییات و ریزه کاری های زیاد در جای جای بدنه تنها بخشی از ویژگی های جذاب بدنه ولار هستند.

 Land Rover Range Rover Velar 2018 7 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar Land Rover Range Rover Velar 2018 10 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

این وضعیت در داخل کابین نیز کمابیش صادق بوده و در همان نگاه نخست سه صفحه نمایش بزرگ به کار رفته در قسمت میانی داشبورد و پشت فرمان خودنمایی می کنند.

اگر چه این نمایشگرها در تمامی تریم ها حاضر خواهند بود، اما در اندازه تفاوت هایی با هم خواهند داشت. دکمه های فیزیکی روی فرمان نیز جای خود را به دکمه های لمسی خازنی داده اند تا کابین این شاسی بلند انگلیسی با تکنولوژی روز کاملا همگام باشد.

 Land Rover Range Rover Velar 2018 20 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar Land Rover Range Rover Velar 2018 1280 35 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

در کنار طراحی مدرن و آینده نگرانه کابین، کیفیت مواد به کار رفته در آن نیز درخور تحسین بوده و زمان زیادی صرف جزییات شده است.

Land Rover Range Rover Velar 2018 22 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

برای به حرکت درآوردن ولار، سه موتور برای آن در نظر گرفته شده است که هر سه آنها نیروی تولیدی خود را در اختیار یک جعبه دنده ۸ سرعته خودکار ساخت ZF می دهند.

مدل پایه ولار با یک موتور ۲ لیتری توربودیزل و قدرتی نزدیک به ۱۸۰ اسب بخار ارائه خواهد شد. نسخه میانی نیز از موتور ۲ لیتری بنزینی توربو با ۲۴۳ اسب بخار قدرت بهره می برد.

 Land Rover Range Rover Velar 2018 3 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar Land Rover Range Rover Velar 2018 6 - معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

وظیفه تامین نیرو در قوی ترین مدل بر عهده یک موتور ۳ لیتری V6 سوپرشارژ گذاشته شده که توانایی تولید ۳۷۵ اسب بخار قدرت را دارد. برخی شایعات مبنی بر استفاده از یک پیشرانه هیبریدی و همچنین موتور V8 سوپرشارژ در این خودرو مطرح است که تاکنون لندرور واکنشی به آنها نشان نداده است.

رنجرور ولار از تابستان و پاییز امسال روانه خیابان ها خواهد شد. قیمت این شاسی بلند زیبا در آمریکا ۴۹,۹۰۰ دلار و در سرزمین مادری ۴۴,۸۳۰ پوند تعیین شده است.

آلمانی ها نیز چنانچه به هر دلیلی علاقه ای به شاسی بلندهای کامپکت یا سایز متوسط وطنی مثل پورشه ماکان یا کاین، ب ام و X3 یا X5 و آئودی Q5 یا Q7 نداشته باشند، می توانند با پرداخت ۵۶,۴۰۰ یورو صاحب رنجرور ولار شوند. این خودرو چند روز دیگر و در نمایشگاه ژنو در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 48983 TechnoYab QR Code For: معرفی خودروی جدید رنجرور با نام Velar

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *