تکنویاب | تکنولوژی | معرفی سرویس پرداخت Pay Mini سامسونگ برای موبایل های اندرویدی
SamsungPayMini - معرفی سرویس پرداخت Pay Mini سامسونگ برای موبایل های اندرویدی
اشتراک

معرفی سرویس پرداخت Pay Mini سامسونگ برای موبایل های اندرویدی

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ طی چند ماه اخیر فناوری پرداخت موبایلی جدیدی به نام Pay Mini را در دست توسعه داشت و در ابتدا تصور می شد این سرویس به iOS نیز راه می یابد، اما ظاهراً اپل با این موضوع کنار نیامده و سامسونگ نیز از این اقدام منصرف شده.با تکنویاب همراه باشید.

در نهایت کمپانی کره ای دیروز از Samsung Pay Mini برای اندروید رونمایی کرد، که نسخه ساده تری از Samsung Pay به شمار می رود و صرفاً برای پرداخت های آنلاین به کار گرفته می شود، ضمن اینکه رقیبی برای Android Pay خواهد بود.

این سرویس طی سه ماهه جاری سال ۲۰۱۷ در کره جنوبی فعال خواهد شد و صرفاً محدود به موبایل های گلکسی نخواهد بود، بلکه با تمام اسمارت فون های اندرویدی که حداقل رزولوشن اچ دی و اندروید ۵.۰ لالی پاپ داشته باشند، سازگار است.

SamsungPayMini1 - معرفی سرویس پرداخت Pay Mini سامسونگ برای موبایل های اندرویدی

لازم به ذکر است Pay Mini خدمات پرداخت آنلاین را برای تمامی اسمارت فون های اندرویدی فراهم می سازد و حتی استفاده از برخی سرویس های Smasung Pay را نیز فراهم می سازد. با این حال افرادی که به پرداخت های آفلاین نیاز دارند، صرفاً باید از برنامه اصلی استفاده کنند که فقط با برخی از موبایل های این کمپانی سازگار است.

با این تفاسیر به نظر می رسد بازار سرویس های مالی و پرداخت موبایلی در کره جنوبی و دیگر کشورهای جهان روز به روز رقابتی تر می شود، زیرا سامسونگ و گوگل فعالیت گسترده ای را در این زمینه انجام داده اند و ال جی نیز طرح مشابهی را به نام LG Pay در دست توسعه دارد که به احتمال زیاد در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد.

گفتنیست سامسونگ پیش از رونمایی رسمی، سرویس Samsung Pay Mini را در تاریخ ششم فوریه (دوشنبه ۱۸ بهمن ماه) به صورت آزمایشی در کره جنوبی اجرا می نماید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 43874TechnoYab QR Code For: معرفی سرویس پرداخت Pay Mini سامسونگ برای موبایل های اندرویدی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *