5015db7c f08b 43c4 9631 c3ba40b99527 - ممکن است نسخه‌های بتا یا دموی بازی Injustice 2 در سال آینده منتشر شوند
اشتراک

ممکن است نسخه‌های بتا یا دموی بازی Injustice 2 در سال آینده منتشر شوند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

اد بوون، کارگردان بازی Injustice 2 در پاسخ به توییت‌های کاربران اعلام کرد که ممکن است نسخه‌های دمو یا بتای این بازی قبل از عرضه‌ی رسمی منتشر شوند. این بازی که قرار است در سال آینده‌ی میلادی عرضه شود از هم‌اکنون مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

با توجه به اعلام کارگردان Injustice 2، کاربران می‌توانند قبل از عرضه‌ی نسخه‌نهایی این بازی، نسخه‌ی دموی آن را امتحان کرده و در صورت تمایل بازی نهایی را خریداری کنند. از دیگر ساخته‌های استودیوی NetherRealm  که دارای نسخه‌ی بتا بود، می‌توان به بازی موفق Street Fighter 5 که سال گذشته عرضه شد اشاره کرد.

اد بوون اطلاعات دیگری نیز در مورد بازی پیش رو منتشر کرد. وی بیان کرد که احتمالا طی ماه‌های آینده رای‌گیری‌های بیشتری برای انتخاب کاراکتر مورد علاقه‌ی کاربران و اضافه کردن آن به بازی صورت می‌گیرد. همچنین احتمال حضور شخصت‌هایی نظیر Catwoman، Starfire و Black Canary در نسخه‌ی دوم بازی بسیار زیاد است. شخصیت‌های مذکور هنوز به طور رسمی تایید نشده‌اند اما اد بوون هنگام نام بردن این شخصیت‌ها از سوی کاربران علاقه‌ی بسیار زیادی  از خود نشان داد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 32706 TechnoYab QR Code For: ممکن است نسخه‌های بتا یا دموی بازی Injustice 2 در سال آینده منتشر شوند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *