oreo wallpaper 9 w600 - نام نسخه بعدی اندروید احتمالاً «Oreo» است
اشتراک

نام نسخه بعدی اندروید احتمالاً «Oreo» است

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اندروید

انگار همین چند روز پیش بود که اندروید نوقا منتشر شد؛ اما اگر کمی به قبل تر نگاه کنید متوجه خواهید شد که سیستم عامل N اندروید اسفند سال گذشته قبل از برگزاری کنفرانس اختصاصی گوگل رونمایی شد.با تکنویاب همراه باشید.

در حالی که فرصت چندانی تا رویداد I/O 2017 گوگل که اردیبهشت برگزار می شود باقی نمانده، نوبت به آشنایی بیشتر با سیستم عامل بعدی اندروید رسیده و انتظار می رود نسخه پیش نمایش آن تا مدتی دیگر معرفی شود.

همه ما از جمله خود گوگل می دانیم که «اسم» اندروید بعدی که با حرف انگلیسی «O» شروع می شود، برای مردم به مراتب جذاب تر و هیجان انگیزتر از قابلیت ها و امکانات جدید آن خواهد بود.

پس از آنکه نسخه N اندروید طی نظرسنجی و در رقابت تنگاتنگ با «نوتلا» و چند اسم دیگر «نوقا» نامیده شد، به نظر می رسد سیستم عامل بعدی همچون اندروید ۴.۴ «کیت کت» نامی تجاری خواهد داشت.

دقایقی پیش «هیروشی لاکهایمر» معاون ارشد پلتفرم اندروید، Chrome OS و گوگل پلی در حساب رسمی توییترش گیفی از بیسکویت های کرمدار محبوب و مشهور «Oreo» منتشر کرده و به طور غیرمستقیم به نام اندروید بعدی (احتمالاً ۸.۰) اشاره دارد.

هرچند با وجود اینکه کیت کت نیز با ترفند مشابهی معرفی شد، باید این نکته را نیز مد نظر داشت که این افشای رسمی به هر نحوی می تواند به مرحله نهایی نرسیده و اندروید O نام دیگری داشته باشد.

شاید به خواندن این خبرها علاقمند باشید:


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 46701 TechnoYab QR Code For: نام نسخه بعدی اندروید احتمالاً «Oreo» است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *