تکنویاب | تکنولوژی | نرخ رشد درآمد کمپانی هوایی اندکی نسبت به سال 2015 کاهش یافته است.
huawei ifa2014close - نرخ رشد درآمد کمپانی هوایی اندکی نسبت به سال 2015 کاهش یافته است.
اشتراک

نرخ رشد درآمد کمپانی هوایی اندکی نسبت به سال ۲۰۱۵ کاهش یافته است.

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

طی سال ۲۰۱۵ میلادی، هوآوی با رشد ۳۵ درصدی درآمد مواجه شد اما امسال در گزارشی به کارمندان خود، خبر از رشد ۳۲ درصدی داده است. بدیهی است که چنین مسئله ای، سبب نمی شود ۲۰۱۶ را سالی فوق العاده یا ضعیف برای هوآوی تلقی کنیم؛ چرا که فاکتورهای مختلفی می توانند در نرخ درآمد کمپانی ها دخیل باشند.با تکنویاب همراه باشید.

«اریک زو»، یکی از مدیران ارشد هوآوی در ایمیلی به کارمندان کمپانی نوشته است که سال ۲۰۱۶، از نظر سیاسی و اقتصادی سالی چندان مساعد نبود. با این همه هوآوی توانسته تمرکز خود روی استراتژی هایش را حفظ کرده و ارزش هایی واقعی برای مشتریان فراهم آورد. وی در ادامه نوشته که سال ۲۰۱۷ میلادی، از نظر سیاست و اقتصاد جهانی بسیار چالش برانگیز تر خواهد بود که قطعاً به روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور ایالات متحده اشاره کرد.

در حال حاضر هوآوی به شکلی جاه طلبانه برنامه دارد که سهم بیشتری از بازار موبایل های هوشمند یافته و با کنار زدن اپل در خاک ایالات متحده، به دومین تولیدکننده برتر دیوایس های هوشمند بدل گردد. با این همه، چنین برنامه هایی می تواند هنگام ریاست جمهوری دونالد ترامپ با مشکلات فراوان مواجه شود؛ خصوصاً با درنظرگیری این موضوع که هوآوی یک کمپانی چینی است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 37799TechnoYab QR Code For: نرخ رشد درآمد کمپانی هوایی اندکی نسبت به سال ۲۰۱۵ کاهش یافته است.

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *