gear s3 hero - نسخه 4G ساعت سامسونگ  Gear S3 کلاسیک به زودی عرضه می شود
اشتراک

نسخه ۴G ساعت سامسونگ Gear S3 کلاسیک به زودی عرضه می شود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

باید Gear S3 سامسونگ را موفق ترین ساعت هوشمند بازار پس از اپل واچ دانست که هم با بازخوردهای خوبی از جانب کارشناسان مواجه شده و هم تا کنون فروش بالایی را تجربه کرده است. حال کمپانی کره ای قصد دارد نسخه ۴G مدل کلاسیک این محصول را نیز روانه بازار سازد.

تا پیش از این تنها نسخه Frontier ساعت Gear S3 امکان اتصال به شبکه های مخابراتی نسل جدید را داشت، اما حالا نسخه Classic این ساعت نیز از قابلیت مذکور برخوردار خواهد شد.

مزیت اصلی پشتیبانی از شبکه های سلولار در ساعت های هوشمند، استقلال آنها از اسمارت فون ها است. بدین طریق، این گجت ها می توانند علاوه بر امکان برقراری تماس تلفنی، به طور مستقل به اینترنت متصل شده تا نوتیفیکیشن ها و آپدیت های نرم افزاری را دریافت نمایند.

سامسونگ وعده داده که ساعت Gear S3 کلاسیک جدید امکان اتصال به شبکه تمام اپراتورهای مطرح بازار در کشورهای مختلف دنیا را دارا باشد. ضمن این که جهت کنترل هر چه بهتر تماس های ورودی نیز، ژست های حرکتی جدید برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است.

هر دو نسخه فاقد امکان اتصال سلولار Gear S3 سامسونگ به مبلغ ۳۵۰ دلار به فروش می رسند، در حالی که نسخه LTE مدل Frontier برچسب قیمت ۴۰۰ دلاری دارد. انتظار می رود نسخه ۴G مدل کلاسیک نیز در زمان عرضه همین قیمت را داشته باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 51391 TechnoYab QR Code For: نسخه ۴G ساعت سامسونگ  Gear S3 کلاسیک به زودی عرضه می شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *