تکنویاب | اخبار تکنولوژی

اشتراک

نظرسنجی: داغ‌ترین خبر فناوری که در سال ۹۴ شنیدید چه بود؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

بدون شک سالی که گذشت سرشار از خبرهای داغ و حساس در دنیای فناوری بود. به عنوان یکی از مخاطبین جی‌اس‌ام، مروری بر اتفاقات و خبرهای سال ۹۴ داشته باشید و برای ما بنویسید از نظر شما داغ‌ترین خبر فناوری سال ۹۴ چه بود.

در ساعات پایانی سال ۱۳۹۴ بسر می‌بریم. سالی که برای خیلی از ما سرشار از اتفاقات شیرین و شاید حتی تلخ بود. اما اگر از دید تکنولوژی و دنیای فناوری به سال ۹۴ بنگریم، نظر شما در مورد داغ‌ترین خبر سال ۹۴ چیست؟

آیا معرفی گوشی‌های جدید کمپانی‌هایی همچون اپل، سامسونگ، سونی، ال‌جی، اچ‌تی‌سی و … همراه با نوآوری‌های منحصربفرد می‌تواند جز داغ‌ترین خبرهای سال باشد؟ یا خبر لغو تحریم‌های هسته‌ای ایران و گشوده شدن بازار کشورمان به سمت شرکت‌های خارجی صاحب تکنولوژی می‌تواند مهم‌ترین خبر سال باشد؟

در آخرین نظرسنجی سال هیچ گزینه‌ای را پیش روی شما قرار نمی‌دهیم. برای ما و دیگر خوانندگان جی‌اس‌ام نظر خود را بنویسید و بگویید سالی که گذشت از نگاه فناوری چگونه در ذهن شما ماندگار شد.

همچنین در این نظرسنجی از پیش‌بینی‌های خود در مورد سال ۱۳۹۵ برای ما بگویید. فکر می‌کنید که زمان آن فرارسیده تا شاهد گشایش دفاتر رسمی شرکت‌های فناوری بزرگ دنیا در ایران باشیم؟ یا فکر می‌کنید حالا فرصت مناسبی پیش آمده تا با کمک نیروی جوان و خلاق در کشور، کسب‌و‌کارهای بیشتری شکل گیرد و با لغو تحریم‌ها شاهد حضور خدمات و محصولات ایرانی بیشتری در بازارهای بین‌المللی باشیم؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 395TechnoYab QR Code For: نظرسنجی: داغ‌ترین خبر فناوری که در سال ۹۴ شنیدید چه بود؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *