تکنویاب | تکنولوژی | نیدفوراسپید جدید سال آینده منتشر می شود
Need For Speed 2015 w600 - نیدفوراسپید جدید سال آینده منتشر می شود
اشتراک

نیدفوراسپید جدید سال آینده منتشر می شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

همانطور که می دانید و احتمالاً خاطرات زیادی هم با این مبحث دارید، بازی «نیدفوراسپید» یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین عناوین کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز به شمار می آید.با تکنویاب همراه باشید.

در حالی که این بازی برای سال های متمادی به صورت سالیانه عرضه می شد، بعد از فراز و نشیب های نگران کننده اخیر، الکترونیک آرتز تصمیم گرفت فاصله زمانی انتشار نیدفوراسپید را به دو سال برساند تا فرصت مناسب تری برای بهبود کیفیت و توسعه آنها داشته باشد.

با این وجود عنوانی که تحت عنوان یک ریبوت و بدون هیچ پسوندی در سال ۲۰۱۵ عرضه شد به هیچ نتوانست توقعات را برآورده کند و به موفقیتی درخور دست یابد.

need for speed 0026 1500x844 w600 - نیدفوراسپید جدید سال آینده منتشر می شود

حال که الکترونیک آرتزی ها گزارش مالی خود از سه ماهه گذشته را منتشر کرده اند، «اندرو ویلسون» رسماً انتشار یک نیدفوراسپید جدید در سال ۱۳۹۶ را تایید کرد.

وی مدعی است بازی اتومبیل رانی جدید EA با ارائه تجربه ای اکشن و فراتر از انتظارات، زیباترین و هیجان انگیزترین نیدفوراسپیدی خواهد بود که تاکنون تولید شده.

ویلسون تاکید می کند که تیمی خلاق و نوآور مشغول توسعه این بازی هستند و حتم دارند که با این نسخه به دوران اوج خود باز خواهند گشت.

گفتنی است در همین حین مدیر الکترونیک آرتز انتشار «فیفا ۱۸» را به همراه «فصل دوم» خط داستانی The Journey در سال آتی نیز تایید کرده است. نمایشگاه E3 2017 که خردادماه برگزار می شود احتمالاً فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر با این دو بازی خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 43605TechnoYab QR Code For: نیدفوراسپید جدید سال آینده منتشر می شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *