تکنویاب | اخبار تکنولوژی

formbg - ولوو تمام اتومبیل هایش را تا سال 2019 الکتریکی خواهد کرد
اشتراک

ولوو تمام اتومبیل هایش را تا سال ۲۰۱۹ الکتریکی خواهد کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

ولوو رسما اعلام کرده است که از سال ۲۰۱۹ میلادی، تمامی اتومبیل های جدیدش را تمام الکتریکی یا هیبریدی خواهد ساخت که بدون شک گام موثری در ایجاد گزینه‌های سبز برای وسایل نقلیه است. هاکان ساموئلسن (Hakan Samuelsson) مدیرعمل ولوو در این مورد می‌گوید:

این اطلاعیه، پایان دوران موتورهای احتراقی را اعلام می‌کند. ولوو قصد دارد ۱ میلیون خودرو الکتریکی را تا سال ۲۰۲۵ به فروش برساند. هنگامی که ما این را اعلام کردیم، به معنای آن است که می‌دانیم چگونه برنامه خود را جلو ببریم.

خودروساز سوئدی در نظر دارد اتومبیل های خود را در رنج‌های مختلفی به فروش برساند.

برخی از آن‌ها تمام الکتریکی هستند در حالی که برخی دیگر نیز هیبریدی هستند. ۵ خودرو الکتریکی بین سال‌های ۲۰۱۹ الی ۲۰۲۱ وارد بازار خواهند شد که سه مدل آن‌ها با برند ولوو و دو مدل دیگر نیز با برند اتومبیل های الکتریکی فوق‌العاده قدرتمند Polestar به فروش خواهند رسید. این به خاطر مردم است. تقاضای خودروهای الکتریکی به طور فزاینده‌ای توسط مردم بیشتر شده است و ما می‌خواهیم به نیازهای فعلی و آینده مشتریانمان پاسخ دهیم. شما هم اکنون نیز می‌توانید هر کدام از اتومبیل های ولوو (الکتریکی) که می‌خواهید را انتخاب کنید.

2017 volvo s90 t613013 620x349 - ولوو تمام اتومبیل هایش را تا سال 2019 الکتریکی خواهد کرد

شرکت‌های خودروساز به طور فزاینده‌ای در مسیر نیاز به توسعه خودروهایی سازگار با محیط زیست، به عنوان مبارزه بشریت با تغییرات جوی و پیامدهای آن برای جامعه گام برمی‌دارند. شرکت سازنده خودروهای الکتریکی تسلا اینک ثروتمندتر از کمپانی فورد است، این درحالیست که فروش فورد طیف وسیع‌تری از اتومبیل‌ها را تشکیل می‌دهد. در سال ۲۰۱۶، فورد ۶.۷ میلیون دستگاه اتومبیل فروخت در حالی که تسلا در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی ۲۵ هزار خودرو را تحویل داده است. با تمام این تفاسیر، اتومبیل های الکتریکی راه زیادی را در پیش دارند، رسانه Financial Times گزارش می‌دهد که به طور کلی در سال گذشته میلادی تنها ۱ درصد تمامی خودروها در سراسر جهان الکتریکی بوده‌اند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 66285TechnoYab QR Code For: ولوو تمام اتومبیل هایش را تا سال ۲۰۱۹ الکتریکی خواهد کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *