514094ca604b5d15aa0d6150f1f0cf1d XL - پشتیبانی از VoLTE به همراه بسته ی امنیتی ماه دسامبر به وان پلاس 2 اضافه شد
اشتراک

پشتیبانی از VoLTE به همراه بسته ی امنیتی ماه دسامبر به وان پلاس ۲ اضافه شد

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار

VoLTE مخفف شده ی عبارت Voice over Long-Term Evolotion است و یک استاندارد برای برقراری ارتباط بیسیم با سرعتی بسیار بالا برای گوشی های موبایل و ترمینال های اطلاعاتی محسوب میشود. این فناوری بر پایه ی شبکه ی IP IMS و دارای پروفایل های مشخصی برای کنترل صدا و برنامه های رسانه ای است. سرعت انتقال صدا و طلاعات در VoLTE نسبت به ۳G UMTS حدودا سه برابر بیشتر است و همین باعث شده تا کمپانی هایی که به هر شکلی در زمینه ی تولید تجهیزات ارتباطی و مخابراتی نقش دارند به استفاده از این فناوری روی بیآورند. اغلب گوشی های هوشمندی که در سال ۲۰۱۶ معرفی شدند از VoLTE پشتیبانی میکنند اما کمپانی چینی وان پلاس یک بروزرسانی جدید Oxygen OS را برای پرچمدار سال گذشته ی خود منتشر کرده است که به دنبال این بروزرسانی، پشتیبانی از VoLTE نیز به این دستگاه اضافه شده است. متاسفانه Oxygen OS 3.5.5 هنوز بر پایه ی اندروید مارشملو است و خبری از اندروید نوگا برای وان پلاس ۲ نیست. این بروزرسانی اکنون منتشر شده است اما طبق معمول تکمیل فرآیند انتشار چند روزی به طول خواه انجامید. همچنین این بروزرسانی شامل بسته ی امنیتی ماه دسامبر گوگل نیز میشود.با تکنویابهمراه باشید.

دیگر تغییراتی که در این بروزرسانی به پرچمدار سابق وان پلاس اضافه شده، شامل یک اپلیکیشن قفل است تا کاربر بتواند برنامه ها و فایل های حساس خود را با رمز عبور یا اثر انگشت باز کند. همچنین حالت ذخیره ی باتری و حالت بازی نیز اضافه شده است و چند گزینه ی هشدار لرزشی جدید نیز به وان پلاس ۲ اضافه شده است. وان پلاس نکته ای را نیز به کاربران گوشزد کرده است که کاربرانی که تاکنون برنامه ی ساعت، ماشین حساب و پیام کوتاه را بر روی وان پلاس ۲ بروزرسانی نکرده اند، پس از بروزرسانی اپلیکیشن های استوک وان پلاس بر روی دستگاه نصب خواهند شد بنابراین در صورتی که تمایلی به این موضوع ندارید، پیش از نصب بروزرسانی جدید، اپلیکیشن های مذکور را بروزرسانی کنید. همچنین وان پلاس خاطر نشان کرده است که با ساختار بروزرسانی جدید، کاربرانی که از مشکلاتی مانند مشکلات وای فای، شبکه یا اثر انگشت رنج میبردند دیگر این مشکلات را تجربه نخواهند کرد. وان پلاس انتشار نسخه ی آزمایشی اندروید نوگا را برای وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳تی آغاز کرده است و انتظار میرود پس از انتشار نسخه ی نهایی برای پرچمداران امسال، وان پلاس ۲ نیز طعم اندروید نوگا را بچشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 36789 TechnoYab QR Code For: پشتیبانی از VoLTE به همراه بسته ی امنیتی ماه دسامبر به وان پلاس ۲ اضافه شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *