تکنویاب | اخبار تکنولوژی

https 2F2Fblueprint api production.s3.amazonaws.com2Fuploads2Fcard2Fimage2F2340002FScreen Shot 2016 10 04 at 12.31.23 PM  2  - پیکسل های گوگل فضای نامحدودی برای ذخیره عکس و فیلم در اختیار دارند
اشتراک

پیکسل های گوگل فضای نامحدودی برای ذخیره عکس و فیلم در اختیار دارند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

دقایقی پیش کمپانی گوگل بالاخره از دو موبایل پیکسل خود رونمایی کرد و تعریف و تمجید زیادی نیز از قابلیت های منحصر به فرد این موبایل ها در زمینه عکاسی به عمل آورد. شرکت ساکن مانتین ویو برای آن که جذابیت های این بخش را تکمیل کند، امکان آن را فراهم نموده تا کاربران این محصولات از طریق اپلیکیشن Google Photos فضای نامحدودی را برای ذخیره عکس و فیلم های گرفته شده، بدون محدودیت کیفیت، در اختیار داشته باشند.

همه کاربران پلتفرم های اندروید و iOS می توانند اپلیکیشن مورد اشاره را دانلود و از فضای ذخیره سازی آن استفاده نمایند، اما عکس ها حداکثر با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل و ویدیوها با کیفیت حداکثر فول اچ دی ذخیره می شوند. با این وجود گوگل چنین محدودیتی را برای پیسکل هایش برداشته است.

در دیگر ابزارها برای آن که بتوانید کلیپی را با فرمت ۴K در Google Photos ذخیره نمایید، می بایست برای پلن ماهانه ۱۰۰ گیگابایتی مبلغ ۱.۹۹ دلار پرداخت نمایید، اما فضای نامحدود ذخیره سازی با کیفیت کامل به رایگان در دسترس خریداران موبایل های تازه وارد گوگل قرار خواهد گرفت.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 26821TechnoYab QR Code For: پیکسل های گوگل فضای نامحدودی برای ذخیره عکس و فیلم در اختیار دارند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *