30d261a62fa4752e9b13efde31da0dd5 XL 1 - کلش آو کلنز فیلتر شد؟
اشتراک

کلش آو کلنز فیلتر شد؟

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: بازی

حمایت دولت از بازی سازان ایرانی چند روزی است که خبر داغ رسانه هاست. کمک هشت میلیاردی دولت به بازی سازان از یک طرف و از طرف دیگر عدم نیاز بازی سازان به اخذ پروانه ساخت نشان میدهد دولت عزمش برای پیشرفت این زمینه جزم کرده است. اما در این میان فیلترینگ بازی های آنلاین و خارجی میتواند راه را برای بازی سازان ایرانی هموار تر کند. اما پس از پوکمون گو این بار نوبت به بازی های سوپرسل بود.

اگر از طرفداران بازی محبوب کلش آو کلنز و کلش رویال باشید، مطلع خواهید بود که از ساعاتی قبل، دسترسی کاربران ایرانی به این دو بازی دچار مشکل شده است و بصورت عادی و بدون استفاده از نرم افزار برای تغییر آی پی امکان دسترسی به بازی وجود ندارد. این مشکل سراسری بوده و تمامی سرویس های ارائه دهنده اینترنت در دسترسی به این بازی دچار اختلال شده اند. از آنجاییکه هیچکونه واکنشی را از شرکت سوپرسل در جهت رفع این مشکل ندیده ایم، واضح است که این مشکل از داخل است. تمامی این مسائل باعث شده است شایعات پیرامون فیلترینگ این دو بازی محبوب قوت بگیرد.

کریم قدوسی مدیرعامل بنیاد بازهای رایانه ای فیلتر شدن کلش آو کلنز را موقتی و دلیل آن را اختلال در شبکه اینترنت خواند و از رفع شدن این مشکل در آینده ای نزدیک خبر داد. این در حالیست که چند هفته پیش این بنیاد گزارش ویژه ای در مورد بازی کلش آو کلنز با عنوان “منفور محبوب” منتشر کرده بود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ شما دلایل اختلال در ورود به این بازی ها را چه میدانید؟ فیلترینگ از پیش تعیین شده و یا بروز اختلال؟  آیا فیلترینگ بازی های پرطرفدار خارجی، برای قوت گرفتن کار بازی سازان داخلی راه حلی منطقی میدانید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33878 TechnoYab QR Code For: کلش آو کلنز فیلتر شد؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *