853c79bd6f50a3d9f29298027b233fd4 L - کنسول PS4 Pro برای رقابت با کامپیوتر ها ساخته شده است
اشتراک

کنسول PS4 Pro برای رقابت با کامپیوتر ها ساخته شده است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

به نظر میرسد ساخت دستگاه پلی استیشن ۴ پرو برای قدرت نمایی در مقابل ایکس باکس وان نبوده و هدف آن رقابت با کامپیوتر های شخصی است . در همین مورد Andrew House به تازگی مصاحبه ای در مورد هدف ساخت دستگاه ps4 pro  انجام داده است . با سخت افزار همراه باشید.

مدیر عامل سونی Andrew House در مصاحبه جدید خود اعلام کرده است که ps4 pro  برای حفظ کاربران کنسول و جلوگیری از افزایش گیمر ها در کامپیوتر بوده است. او در مصاحبه با گاردین این گونه می گوید ” من بعد از دیدن برخی اطلاعات واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم . کاربران برای تجربه گرافیکی بالاتر به سمت کامپیوتر ها مهاجرت می کنند و این می تواند خواست آن ها را به طور کامل براورده کند. ما می خواستیم  با ارائه دستگاهی با کیفیت و قابلیت اجرایی بالا کاربران را در اکوسیستم نگه داریم. بنابراین به این نتیجه رسیدیم که ps4 pro را با بهبود کیفیت و گرافیک بسیار بالا تولید کنیم. بهبود و افزایش پردازنده گرافیکی Ps4 pro  موجب شده است این دستگاه از تمامی نسخه های ps4 موجود قدرتمند تر باشد. همچنین اجرای پروژه اسکورپیو توسط ماکروسافت در سال ۲۰۱۷ و مقایسه آن با ps4 pro وتاثیر آن بر مهاجرت کاربران از کنسول ها به کامپیوتر ها می تواند بسیار جالب باشد.

Ps4 pro  در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان ماه) به قیمت ۴۰۰ دلار عرضه خواهد شد. همچنین پروژه Scorpio در تعطیلات اوایل سال میلادی رونمایی خواهد شد و هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این دستگاه منتشر نشده است. اما قیمت این دستگاه ارزان تر از ps4 pro  نخواهد بود زیرا قدرت بالای پردازنده گرافیکی این دستگاه آن را قدرتمند ترین دستگاه ساخته شده تا کنون تبدیل می کند .


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 24487 TechnoYab QR Code For: کنسول PS4 Pro برای رقابت با کامپیوتر ها ساخته شده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *