d21854c4 9ca8 4d2f bdf4 9f4207f0a479 - کورتانا هنگام خرید آنلاین همراه کاربران خواهد بود
اشتراک

کورتانا هنگام خرید آنلاین همراه کاربران خواهد بود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

مایکروسافت قابلیت جدیدی به کورتانا اضافه کرده است که هنگام خرید آنلاین به کمک کاربران می‌‌آید. این قابلیت به‌صورت آزمایشی و محدود برای پیشنهاد بهترین قیمت و اعلام موجودی کالاهای مشابه فعال شده است. با ورود کاربر به فرآیند خرید از خرده‌فروشی‌های آنلاین معروف مانند آمازون و وال‌مارت، کاربر با چنین پیغام‌های پیشنهادی از سوی کورتانا روبه‌رو خواهد شد.

e3a15d8d 048f 4d0c b4a1 9dd4f6973fd4 - کورتانا هنگام خرید آنلاین همراه کاربران خواهد بود

این قابلیت تنها در زمان استفاده از مرورگر مایکروسافت اج و در صورت نصب شدن آپدیت Creators در دسترس خواهد بود. هرگاه کاربر در حال مشاهده‌ی بخش جزئیات محصول در وب‌سایت‌های پشتیبانی شده باشد، با پیغامی در نوار آدرس‌ مرورگر مواجه خواهد شد. این قابلیت شبیه به چیزی است که پیش از این توسط مایکروسافت برای چک کردن کوپن‌ها و تخفیف‌ها در وب‌سایت‌ها معرفی شده بود. این قابلیت جدید بیش از آن‌ که بر خرید کالا تمرکز داشته باشد، به مقایسه قیمت‌ها می‌پردازد. کورتانا با جستجو در بین خرده‌فروشی‌های پشتیبانی شده، محصولات مشابه و ارزان‌تر را به کاربر اطلاع می‌دهد. برای دیدن لیست معامله‌ها کافی است کاربر مثل گذشته از آیکون کورتانا در نوار آدرس‌ استفاده کند؛ با ظاهر شدن آن‌ها در سمت راست پنجره‌ی شما،‌ لینک‌های خرید محصول از وب‌سایت‌های دیگر نیز ظاهر خواهند شد.

به‌ احتمال فراوان قیمت پایین تنها معیار فرد برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی نخواهد بود؛ برای مثال شاید شما با قوانین خرید از یک خرده‌فروشی راحت‌تر باشید یا از شرایط ارسال کالای یکی از آن‌ها رضایت بیشتری داشته باشید. متأسفانه هنوز مشخص نیست چه فاکتورهایی در این پیشنهادات در نظر گرفته شده است؛ با این حال همین پیشنهاد کالای مبتنی بر قیمت بسیار کاربردی است.

مایکروسافت اعلام کرده است که این قابلیت در زمان عرضه فقط از ۱۴ خرده‌فروشی اینترنتی پشتیبانی می‌کند. لیست کامل این فروشگاه‌ها هنوز اعلام نشده است و مایکروسافت قول داده که تعداد آن‌ها را در ماه‌های آینده افزایش دهد. این قابلیت برای کسانی که آپدیت Creators را دریافت کرده‌اند، از امروز در دسترس قرار گرفته است.

منبع TECHCRUNCH


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 63435 TechnoYab QR Code For: کورتانا هنگام خرید آنلاین همراه کاربران خواهد بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *