featured homepage smoke - کپ‌کام تا سال ۲۰۲۰ و فراتر از آن به پشتیبانی از Street Fighter V ادامه خواهد داد
اشتراک

کپ‌کام تا سال ۲۰۲۰ و فراتر از آن به پشتیبانی از Street Fighter V ادامه خواهد داد

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: بازی

یوشینورو اونو، تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی Street Fighetr V در مصاحبه‌ای که با مجله‌ی فامیتسو داشته و توسط ایونت هابس ترجمه شده است، اظهار داشته که آنها نه تنها طی یک و دو سال آینده به پشتیبانی از بازی می‌پردازند، بلکه این امر تا سال ۲۰۲۰ میلادی و حتی فراتر از آن ادامه پیدا خواهد کرد.

به دنبال این اظهار نظر، تومواکی آیانو، تهیه‌کننده‌ی دیگر بازی اضافه کرد بازی Street Fighter V عنوانی است که آنها تا وقتی که بازی مخاطب داشته باشد و پیش برود، به ارائه‌ی محتوای جدید برایش ادامه خواهند داد:

ما بر روی این قضیه کار و برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا بتوانیم چیزهای بیشتر و بهتری را ارائه دهیم.

سازندگان بازی Street Fighter V همچنین اظهار داشتند که آنها بسیار خوشحال می‌شوند اگر کپ‌کام قصد داشته باشد تا بازی مبارزه‌ای دیگری، جدا از خانواده‌ی Street Fighter به بازار عرضه کند. به عقیده‌ی آنها، Street Fighter V جایگاه خود را به خوبی پیدا کرده و در مسابقات ورزش‌های الکترونیکی پیشتاز است، با این حساب ورود یک بازی دیگر نمی‌تواند صدمه‌ای به اجتماع Street Fighter بازها وارد کند.

تهیه‌کنندگان بازی مبارزه‌ای Street Fighter V در ادامه‌ی صحبت‌های خود، اضافه کردند:

هر چقدر مردم بیشتری (در مسابقات) شرکت کنند، تورنومنت‌های بزرگتری برگزار خواهیم کرد، و به همین ترتیب مردم بیشتری هم به تماشای این مسابقات خواهند آمد. این مسئله ارتباط مستقیمی با میزان فروش بازی‌مان دارد و البته، آینده‌ی آن را هم مشخص‌تر می‌کند.

بازی Street Fighter V که در انحصار دائمی کنسولی پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم PC است، در زمان عرضه درگیر مشکلات فراوانی بود، اما سازندگان آن با ارائه‌ی بروزرسانی‌های مداوم، از آن یک بازی کامل و حرفه‌ای ساختند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33639 TechnoYab QR Code For: کپ‌کام تا سال ۲۰۲۰ و فراتر از آن به پشتیبانی از Street Fighter V ادامه خواهد داد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *