تکنویاب | اخبار تکنولوژی

evjvlrpguwu55xg1or - گجت‌های عجیب و غریب 2016
اشتراک

گجت‌های عجیب و غریب ۲۰۱۶

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

در MWC 2016 با محصولات مختلفی مواجه شدیم. از تلفن‌همراه هوشمند و تبلت‌ها گرفته تا گجت‌های پوشیدنی و محصولات واقعیت مجازی از جمله وسایلی بودند که سر و صدای زیاد به ‌پا کردند.

evjvlrpguwu55xg1or - گجت‌های عجیب و غریب 2016

 البته این وسیله‌ها تنها چیزهایی نبودند که در این نمایشگاه معرفی شدند. شرکت‌های مختلف لوازم متفاوتی را به این نمایشگاه آورده بودند که در نوع خودشان جالب توجه بودند.

در ادامه می‌توانید بهترین وسیله‌های عجیبی که شرکت‌های فعال در حوزه‌‌ی تکنولوژی معرفی کرده‌اند را مشاهده کنید:

شرکت سونی با چند محصول هوشمند مختلف به MWC 2016 آمده بود. از جمله این وسیله‌ها می‌توان به «اکسپریا پروژکتور» )Xperia Projector( اشاره کرد. با این وسیله می‌توان تصاویر را روی سطوح مختلف به نمایش درآورد. این پروژکتور به راحتی به تلفن‌های همراه هوشمند متصل می‌شود و می‌تواند تصاویر مختلف پخش کند.

b28vn3f8dizui9x8746k - گجت‌های عجیب و غریب 2016

دستگاه بعدی شرکت سونی «اکسپریا ایجنت» )Xperia Agent( نام دارد. این محصول که ظاهر بسیار زیبا و جالبی هم دارد به عنوان یک دستیار شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله‌ی هوشمند می‌تواند به هر کسی که وارد اتاق می‌شود، سلام کند یا با فرمان‌های صوتی برخی کارهای از پیش تعریف شده را انجام دهد.

9ydoo6v0kd5tq3gaynt7 - گجت‌های عجیب و غریب 2016

شرکت ال جی در زمان معرفی گوشی G5 یک ربات گرد به نام Rolling Bot را معرفی کرد. این ربات به یک دوربین مجهز شده و با تلفن‌ همراه هوشمند می‌توان آن را کنترل کرد.

30q1qpupqnug5ygjjwiq - گجت‌های عجیب و غریب 2016

نمایشگاه MWC 2016 تنها جای تلفن‌ همراه و تبلت‌ها نبود و شرکت «اورال-بی» )Oral-B( هم محصولی به نام Genius را معرفی کرد. یک مسواک هوشمند که با دوربین جلوی تلفن همراه کاربر هماهنگ می‌شود. برنامه‌ای که برای این مسواک طراحی شده به کمک دوربین تلفن همراه می‌تواند به بهتر مسواک زدن دندان‌ها کمک کند.

botrn0vh50v99xdodj2 - گجت‌های عجیب و غریب 2016

تبلت Project Tango محصولی جدید از طرف گوگل است که با استفاده از دوربین‌هایی که برای آن طراحی شده می‌تواند از هر محیطی عکس‌برداری سه‌بعدی کند.

mf7k60mgoupjlehzp7rc - گجت‌های عجیب و غریب 2016

این کفش هوشمند در نمایشگاه امسال نظر افراد مختلف را به سمت خودش جلب کرد. این کفش هوشمند که )IoFIT( نام دارد به کاربران می‌گوید که به چه صورت باید راه بروند یا بدوند. کفش IoFIT  به یک سنسور تشخیص فشار مجهز شده و می‌تواند متوجه نوع ایستادن کاربران بشود.

4lucrssh91wtnnhftqin - گجت‌های عجیب و غریب 2016

شرکت چینی Oppo یک دستگاه جدید به نام Super VOOC را معرفی کرد. این دستگاه یک شارژر موبایل است که می‌تواند در کمتر از ۱۵ دقیقه باتری یک گوشی را به شکل کامل شارژ کند.

fse9rnivgie84409fb8 - گجت‌های عجیب و غریب 2016

گوگل در این نمایشگاه یک ربات نقاش آورده بود. رباتی که می‌توانست چهره‌ی افراد مختلف را طراحی کند. این ربات به وسیله‌ی دوربین از کاربران عکس می‌گرفت و آن را به نقاشی تبدیل می‌کرد.

6fgq8lue1lf9sycvzqi - گجت‌های عجیب و غریب 2016


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 732TechnoYab QR Code For: گجت‌های عجیب و غریب ۲۰۱۶

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *