تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Heres a clear look at the Samsung Galaxy S8 in gold 1 - گلکسی S8 طلایی رنگ را ببینید
اشتراک

گلکسی S8 طلایی رنگ را ببینید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

کمپانی سامسونگ همواره گوشی های پرچمدار خود را در چندین رنگ متفاوت عرضه می‌کند وگلکسی S8 نیز به طور حتم از این قائده مستثنی نیست. بنابر آنچه که تاکنون شنیده‌ایم، سامسونگ گلکسی S8 در ۴ تا ۶۶ رنگ مختلف عرضه خواهد شد که یکی از آن‌ها طلایی خواهد بود. حال تصاویر جدیدی از مدل طلایی رنگ گلکسی S8 توسط افشاگر معروف، evleaks@ منتشر شده‌اند.

چند هفته پیش بود که مدل طلایی رنگ گلکسی S8 را در چند تصویر بی‌کیفیت مشاهده کردیم؛ اکنون این گوشی در یک رندر جدید که توسط Evan Blass منتشر شده، باری دیگر دیده می‌شود. علاوه بر مدل طلایی رنگ، مدل‌های خاکستری و بنفش گلکسی اس S8 نیز منتشر شده‌اند. البته عکس‌های مربوط به این مدل‌ها، پیش از این نیز منتشر شده بودند و به نظر می‌رسد که تمامی آن‌ها مربوط به عکس‌های رسمی و تبلیغاتی سامسونگ برای معرفی S8 باشد.

سامسونگ به طور رسمی در نهم فروردین از خانواده‌ی گلکسی اس ۸ شامل مدل ۵.۸ اینچی با نام گلکسی S8 و مدل ۶.۲ اینچی با نام گلکسی +S8 رونمایی خواهد کرد. اپلیکیشن Unpacked 2017 نیز چند روز پیش توسط سامسونگ منتشر شد که زمان باقیمانده تا مراسم معرفی پرچمداران جدید سامسونگ را نشان می‌دهد.

Heres a clear look at the Samsung Galaxy S8 in gold 3 620x638 - گلکسی S8 طلایی رنگ را ببینید Heres a clear look at the Samsung Galaxy S8 in gold 4 620x641 - گلکسی S8 طلایی رنگ را ببینید Heres a clear look at the Samsung Galaxy S8 in gold 2 620x650 - گلکسی S8 طلایی رنگ را ببینید


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 51446TechnoYab QR Code For: گلکسی S8 طلایی رنگ را ببینید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *