Alleged Galaxy S8 back colors and finger scanner placement 3 1 - گوشه ای از قابلیت های برجسته گلکسی اس 8 توسط سامسونگ اعلام شد
اشتراک

گوشه ای از قابلیت های برجسته گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ اعلام شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

اخبار و شایعات پیرامون پرچمدار بعدی سامسونگ به سطح تازه و شاید بتوان گفت آزاردهنده ای رسیده، و کمپانی کره ای نیز با انتشار اطلاعات جزئی به صورت قطره چکانی، قصد دارد تا زمان معرفی رسمی یعنی ۲۹ مارس (۹ فروردین) به گسترش این وضعیت دامن بزند.

در قدم اول، صفحه اختصاصی ثبت نام برای گلکسی اس ۸ در کشور هند با پرسشنامه جالبی به روز رسانی شده که تصویر آن را در زیر می بینید:

samsung in image.PNG - گوشه ای از قابلیت های برجسته گلکسی اس 8 توسط سامسونگ اعلام شد

البته گزینه های زیر سؤال «از کهکشانی بعدی چه انتظاری دارید؟» به گونه ای مطرح شده که به نظر می رسد همگی آنها ویژگی های برجسته گلکسی اس ۸ باشند:

  • دوربین فوق العاده
  • طراحی پریمیوم و شیک
  • شارژدهی عالی
  • مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار
  • عملکرد مثال زدنی در حوزه بازی
  • ارتقاء تجربه واقعیت مجازی

در گامی دیگر، یکی از فروشندگان برجسته برزیلی از علاقه مندان به گلکسی اس ۸ نظرخواهی کرده و پرسیده که کدام رنگ را می پسندند؛ مشکی، نقره ای، یا بنفش آمیتیست؟

samsung colors.PNG - گوشه ای از قابلیت های برجسته گلکسی اس 8 توسط سامسونگ اعلام شد

همان طور که در تصویر فوق می بینید، چیدمان صفحه دقیقاً مشابه با پایگاه اصلی گلکسی اس ۸ در وب سایت سامسونگ است و بنابراین به نظر نمی رسد اطلاعات فوق تصادفی یا بی اساس باشد، به خصوص اینکه چندی پیش «مینگ-چی کو» نیز خبر از نسخه ارغوانی برای پرچمدار بعدی سامسونگ داد که شباهت زیادی به رنگ «بنفش آمیتیست» دارد.

galaxy s8 photoshop - گوشه ای از قابلیت های برجسته گلکسی اس 8 توسط سامسونگ اعلام شد

گفتنیست سامسونگ در گذشته نیز کهکشانی های خانواده S را به رنگ بنفش/ارغوانی روانه بازار ساخته، اما هیچگاه در مرحله رونمایی از این طیف رنگی استفاده نکرده بود. به هر حال همه چیز تا زمان رونمایی رسمی گلکسی اس ۸ قابل تغییر است و این اطلاعات ریز و درشت، تعهدی برای سازنده ایجاد نمی کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 50538 TechnoYab QR Code For: گوشه ای از قابلیت های برجسته گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ اعلام شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *