تکنویاب | اخبار تکنولوژی

hbeiyu 0916 swyft keyboard - گوگل برای iOS کیبورد می‌سازد!
اشتراک

گوگل برای iOS کیبورد می‌سازد!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اندروید

گوگل علاوه بر توسعه اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید، مهمترین اپ‌های خود را برای سیستم عامل آی او اس نیز توسعه داده است. در تازه ترین اقدام این شرکت قصد دارد تا برای سیستم عامل موبایل اپل، یک کیبورد نرم‌افزاری بسازد.

گفته می‌شود گوگل در حال توسعه یک کیبورد نرم‌افزاری برای سیستم عامل iOS است. چند ماهی می‌‎شود که این پروژه در حال انجام است اما هنوز مشخص نیست چه زمانی این کیبورد برای استفاده عمومی منتشر شود.

hbeiyu 0916 swyft keyboard - گوگل برای iOS کیبورد می‌سازد!
ویژگی‌هایی که کیبورد گوگل با خود به همراه دارد آن را از کیبورد پیشفرض اپل متمایز می‌سازد. به عنوان مثال ویژگی جسجر تایپینگ که کاربر با کشیدن انگشت روی حروف کیبورد قادر به تایپ‌کردن خواهد بود. همچنین امکان جستجو مستقیم در اینترنت و فایل‌های gif در آن گنجانده شده است. این کیبورد از نظر ظاهری با کیبورد اندرویدی گوگل متفاوت خواهد بود و فعلا در حال گذراندن تست‌های اولیه است.
اپل از نسخه ۸ آی‌او‌اس به کاربران اجازه نصب و استفاده از کیبوردهایی به جز کیبورد پیش‌فرض را داد و از آن زمان تا کنون اپلیکیشن‌های کیبورد متعددی برای این سیستم عامل ساخته شده است. حال باید دید کیبورد شرکت رقیب تا چه اندازه می‌تواند در این زمینه موفق عمل کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 358TechnoYab QR Code For: گوگل برای iOS کیبورد می‌سازد!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *