resident evil the final chapter reviews 227994 w700 - ۶ قسمت دیگر از فیلم «رزیدنت ایول» ساخته خواهد شد
اشتراک

۶ قسمت دیگر از فیلم «رزیدنت ایول» ساخته خواهد شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: فیلم

اگر چه آخرین قسمت از سری فیلم های علمی تخیلی و ترسناک «رزیدنت ایول» با عنوان «رزیدنت ایول: قسمت پایانی» (Resident Evil: The Final Chapter) اکران شد اما به نظر می رسد دستکم ۶ قسمت دیگر نیز از این فرانچایز در راه باشد. مجله ی سینمایی ورایتی اعلام کرده که شواهد نشان می دهد باید منتظر قسمت های دیگری از این مجموعه فیلم که بر اساس یک بازی کامپیوتری ساخته شده است نیز باشیم.

rola w700 - ۶ قسمت دیگر از فیلم «رزیدنت ایول» ساخته خواهد شد

بر اساس گزارش این مجله، مارتین ماسکوویز، رییس هیئت مدیره ی کمپانی «کنستانتین فیلم» در جشنواره ی کن اعلام کرده است که این استودیو آلمانی قصد دارد ساخت این مجموعه فیلم را از سر بگیرد. این کمپانی که تمامی قسمت های قبلی این مجموعه فیلم را تهیه کرده است هنوز هم حق مالکیت و بهره برداری از این برند سینمایی را دارد. به گفته ی ماسکوویز، قرار است در این مجموعه ی جدید ۶ قسمت دیگر نیز ساخته شود. اگر چه این اظهارات در زمان کنونی تا حدودی غیرمنتظره به نظر می رسد اما جای تعجب نبود که این کمپانی در آینده ای نزدیک ساخت این مجموعه فیلم را از سر بگیرد.

o3P90r3owOlD86e27aC801rk4QI w700 - ۶ قسمت دیگر از فیلم «رزیدنت ایول» ساخته خواهد شد

۶ قسمت اول این فیلم در مجموع ۱٫۲ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشتند و این بالاترین میزان فروشی است که یک فیلم که بر اساس یک بازی رایانه ای ساخته شده بدست می آورد. کمپانی تولید کننده ی فیلم «رزیدنت ایول» چیز بیشتری در این مورد نگفته و هنوز نمی دانیم که بازیگران و کارگردان قسمت های جدید چه کسانی خواهند بود یا چه ارتباطی با ۶ فیلم قبلی خواهند داشت. به نظر نمی رسد که پل اندرسون که فیلمنامه ی تمامی ۶ قسمت اصلی را نوشته و ۴ قسمت را کارگردانی کرده بود در این بازسازی ۶ گانه ی جدید شرکت داشته باشد. یکی از دلایل این موضوع را باید این دانست که وی در حال حاضر مشغول کار کردن بر روی پروژه ی ساخت فیلمی با عنوان «شکارچی هیولا» (Monster Hunter) است.

بدین ترتیب اگر پل اندرسون در این پروژه حضور نداشته باشد می توان ادعا کرد که میلا یووویچ، همسر اندرسون نیز دیگر نقش اصلی این فیلم را بازی نخواهد کرد زیرا  این دو بعد از ازدواج معمولاً تنها در پروژه های مشترک با هم فعالیت دارند.

منبع: io9.gizmodo


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 60853 TechnoYab QR Code For: ۶ قسمت دیگر از فیلم «رزیدنت ایول» ساخته خواهد شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *