5f29304d27a31cc6a2bf7cf9b0db96ed L - 3 ویژگی احتمالی جدید در قلم S Pen گوشی نوت 7 سامسونگ
اشتراک

۳ ویژگی احتمالی جدید در قلم S Pen گوشی نوت ۷ سامسونگ

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

در فاصله کمتر از ۲ روز به معرفی پرچم دار بعدی سری نوت سامسونگ، شایعات و گمانه زنی ها نشان می دهند در همایش امسال قلم S Pen نقش پر رنگ تری را بر عهده خواهد داشت و مجموع قابلیت های اضافه شده به آن، بخش مهمی از مراسم را به خود اختصاص می دهد. این توضیح با در نظر گرفتن تبلیغات سامسونگ که در آنها به وضوح به قلم نوت اشاره شده جدی تر در نظر گرفته می شوند. اخیرا یک وب سایت چینی، ۳ ویژگی احتمالی جدید در قلم S Pen نوت ۷ را مشخص کرده است.

به گفته این وب سایت (که خبر آن توسط Phone Arena بازتاب داده شده) از این پس کاربران قادر خواهند بود تنها با نگه داشتن قلم در بالای یک جمله، آن را به هر زبان دلخواه دیگری ترجمه کنند. به این ترتیب از آنجا که برای این کار به هیچ برنامه جانبی نیاز نخواهد بود می توان گفت با یک ویژگی بسیار عالی برای کاربران حرفه ای روبرو هستیم. قابلیت جدید بعدی Magnify نام دارد و کاربران می توانند به کمک آن، قلم S Pen خود را به یک ذره بین تبدیل کننده و با نگه داشتن آن بالای هر بخشی از صفحه به بزرگنمایی آن بخش بپردازند. در نهایت ویژگی سوم نیز Glance نام دارد که کاربر را قادر می سازد به وسیله حرکت دادن S Pen بالای آیکون های مربوط به برنامه ها، بین آنها حرکت کند.

پیش تر نیز شایعه شده بود که ویژگی های دیگری نظیر قابلیت نوشتن با قلم در زیر آب (یا در هنگام خیس بودن صفحه) و قابلیت ساخت تصاویر GIF از یک بخش از صفحه به کمک S Pen نیز فراهم خواهند شد تا در نتیجه بتوان گفت قلم جدید گوشی های نوت می تواند بخش مهمی از تمرکز سامسونگ را به خود اختصاص دهد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 18728 TechnoYab QR Code For: ۳ ویژگی احتمالی جدید در قلم S Pen گوشی نوت ۷ سامسونگ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *