تکنویاب | اخبار تکنولوژی

hitman4.0 w700 1 - باکس آفیس 13 شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»
اشتراک

باکس آفیس ۱۳ شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: باکس آفیس

این هفته شاهد بدترین و کم رونق ترین باکس آفیس در روز کارگر و تعطیلات آن از سال ۱۹۹۹ تاکنون بودیم که پایان سردی را برای فصل تابستان سینماها رقم زد. فیلم «محافظ آدمکش» (The Hitman’s Bodyguard) همچنان بی رقیب برای سومین هفته ی متوالی در صدر باکس آفیس هفته قرار گرفت. این فیلم در سومین هفته ی اکران خود ۱۰٫۲ میلیون دلار فروش داشت و فروش داخلی خود را به ۵۴٫۹ میلیون دلار رسانده که تقریباً دو برابر بودجه ی ۳۰ میلیون دلاری آن است. مدیران کمپانی لاینز گیت زمان خوبی را برای اکران فیلم انتخاب کردند و مشخص شد که زمانبندی اکران مناسب باعث شده که علیرغم نقدهای منفی فراوان، فیلم کمدی اکشن «محافظ آدمکش» بتواند فروش نسبتاً قابل قبولی داشته باشد.

hitman4.0 w700 - باکس آفیس 13 شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

در مکان دوم باکس آفیس هفته نیز فیلم ترسناک «آنابل: آفرینش» (Annabelle: Creation) با ۷٫۳ میلیون فروش قرار دارد. این فیلم توانسته فروش کلی داخلی خود را به ۸۸٫۹ میلیون دلار و فروش جهانی خود را به رقم سرسام آور ۲۵۳٫۳ میلیون دلار برساند که آن را در میان فیلم های پرفروش سال قرار می دهد.

فیلم «رودخانه باد» (Wind River) نیز با ۵٫۸ میلیون فروش در هفته پنجم اکران در رتبه ی سوم باکس آفیس هفته قرار گرفته است و توانسته فروش کلی داخلی خود را به ۱۸٫۲ میلیون دلار برساند.

maxresdefault 8 w700 - باکس آفیس 13 شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

در مکان چهارم نیز انیمیشن «پرش!» (Leap!) قرار دارد که ۴٫۸ میلیون دلار فروش داشته و فروش کلی خود را در سینماهای ایالات متحده به ۱۱٫۳ میلیون دلار افزایش داده است.

تریلر سرقت «لوگان لاکی» (Logan Lucky) نیز با ۴٫۴ میلیون دلار فروش در مکان پنجم باکس آفیس قرار گرفته و فروش کلی داخلی خود را به ۲۱٫۴ میلیون دلار رسانده است.

lead 960 w700 - باکس آفیس 13 شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

در مکان ششم باکس آفیس هفته نیز فیلم جنگی حماسی «دانکرک» (Dunkirk) جدیدترین ساخته کریستوفر نولان قرار دارد که همچنان به فروش خوب خود ادامه می دهد. این فیلم با فروش ۴٫۱ میلیون دلاری این هفته توانسته فروش داخلی خود را به ۱۷۸٫۷ میلیون دلار برساند.

فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) نیز با ۳٫۶ میلیون دلار فروش توانسته در رتبه ی هفتم باکس آفیس هفته قرار گرفته و فروش کلی داخلی خود را به رقم قابل توجه ۳۲۴ میلیون دلار افزایش دهد. اکنون فیلم « مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» یکی از ۴ فیلمی است که توانسته فروش خود را در ایالات متحده به بالای ۳۰۰ میلیون دلار برساند که نشان دهنده ی رکود سینماها در سال اخیر بوده است.

spider man homecoming reboot box office w700 - باکس آفیس 13 شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

در مکان هشتم باکس آفیس آخر هفته نیز انیمیشن «فیلم ایموجی» (The Emoji Movie) قرار دارد که در ششمین هفته ی اکران خود ۲٫۴ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم توانسته فروش کلی داخلی خود را به ۸۰٫۳ میلیون دلار برساند که در کمال ناباوری از میزان فروش فیلم در خارج از ایالات متحده بیشتر است. فروش بین المللی فیلم در این هفته به ۱۵۹٫۵ میلیون دلار رسید که از مقدار مورد نظر سازندگان کمتر بوده است و شاید دیگر شاهد تولید دنباله ای دیگر از آن نباشیم اما تا همین جا هم انیمیشن «فیلم ایموجی» با توجه به بودجه ی نسبتاً متعادلش فروش قابل قبولی داشته است.

maxresdefault 2 w700 - باکس آفیس 13 شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

انیمیشن «من نفرت انگیز ۳» (Despicable Me 3) نیز با ۲٫۳ میلیون دلار فروش در رتبه ی نهم باکس آفیس آخر هفته قرار گرفته و فروش کلی خود در ایالات متحده را به ۲۵۷٫۸ میلیون دلار رسانده است.

در مکان دهم باکس آفیس هفته نیز فیلم کمدی «سفر دختران» (Girls Trip) با ۲٫۲ میلیون دلار فروش قرار دارد. این فیلم بعد از اکران در اواخر ماه جولای فروش خوبی داشته و علی رغم کاهش خرید بلیت های فیلم، فروش کلی آن در داخل ایالات متحده به ۱۱۱٫۵ میلیون دلار رسیده است.

منبع: screenrant


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 70838TechnoYab QR Code For: باکس آفیس ۱۳ شهریور؛تداوم صدرنشینی «محافظ آدمکش»

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *