iPhone 8 Packaging Leaked Hints At Bezel Less Display - آیفون 8 مدل 512 گیگابایتی قیمت 1200 دلاری خواهد داشت!
اشتراک

آیفون ۸ مدل ۵۱۲ گیگابایتی قیمت ۱۲۰۰ دلاری خواهد داشت!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

این چند وقت تقریبا روزی نبوده که شایعه‌ای جدید در مورد قیمت آیفون ۸ اپل (یا آیفون ادیشن یا هر چه که اسمش را می‌گذارید) نشنویم و حال در راستای همین موضوع به تازگی اعلام شده که پرچمدار بعدی اپل قرار است در چند مدل عرضه شود که مدل ۵۱۲ گیگابایتی آن برچسب قیمت ۱۱۹۹ دلاری دارد!

چند وقت پیش بود که تحلیل‌گری معروف به نام مینگ-چی کو پیش‌بینی کرد که قیمت آیفون ۸ اپل قرار است از ۱۰۰۰ دلار شروع شود و مدتی بعد از این‌موضوع شاهد بودیم که وب‌سایت معتبر نیویورک تایمز این خبر را بازنشر کرد و با توجه به تحلیل‌هایی که انجام داده بود، پرداخت ۱۰۰۰ دلار برای آیفون جدید منطقی به نظر می‌رسید.

به تازگی منبعی دیگر اعلام کرد که قیمت آیفون ۸ اپل قرار است به احتمال زیاد سر به فلک بکشد! این منبع گفته است که مدل پایه ۶۴ گیگابایتی آیفون ۸ با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد؛ اما اپل دو مدل دیگر از این گوشی با حافظه‌های داخلی ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت را هم عرضه می‌کند که این مدل‌ها به ترتیب ۱۰۹۹ و ۱۱۹۹ دلار قیمت خواهند داشت.

پی بردن به این موضوع که قیمت آیفون ۸ / ادیشن / ایکس قرار است بیشتر از مدل‌های آپگرید‌شده آیفون ۷ باشد کار سختی نیست؛ چرا که هزینه ساخت آن چیزی حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد بیشتر است. طبق محاسباتی که ما انجام دادیم، اگر اپل در آیفون بعدی از پنل‌های OLED – که به تازگی از سامسونگ خریداری کرده بود – استفاده کند، قیمت به راحتی ۷۰ دلار افزایش می‌یابد. گوشی‌های گلکسی اس ۸، ال جی جی ۶ و البته نوت ۸ با قیمت‌های بالاتر از مدل‌های قبلی خود روانه بازار شدند و این روند در مورد قیمت آیفون ۸ اپل هم قطعا پا بر جا خواهد بود.

در انتها بر خود لازم می‌دانیم که متذکر شویم این خبر تا زمان تایید رسمی اپل ارزشی جز شایعه‌ای ساده نخواهد داشت و این امکان وجود دارد که قیمت آیفون ۸ اپل کمتر (یا حتی بالاتر!) از ارقام ذکر شده در مطلب باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 70881 TechnoYab QR Code For: آیفون ۸ مدل ۵۱۲ گیگابایتی قیمت ۱۲۰۰ دلاری خواهد داشت!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *