تکنویاب | اخبار تکنولوژی

60ec6336 455e 4b80 ace5 a1c797989184 - بالاخره قیمت نهائی پژو 2008 اعلام شد
اشتراک

بالاخره قیمت نهائی پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال دعوتنامه برای افرادی که موفق به ثبت‌نام خودروی پژو ۲۰۰۸ در طرح پیش فروش این خودرو با موعد تحویل شهریور ماه شده‌اند، قیمت جدیدی را برای این محصول پسابرحامی  اعلام کرد.

ایران خودرو در دعوت‌نامه‌های خود به مشتریان قیمت نهایی و قطعی این خودرو برای تحویل شهریورماه را ۱۰۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان لحاظ کرده است. همچنین ایران خودرو برای خریداران این مرحله، ۵ میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته است. بدین ترتیب با احتساب سود مشارکت ۱۵ درصدی که به پیش پرداخت ۶۰ میلیونی این خودرو تعلق خواهد گرفت و تخفیفی که ایران خودرو به خریداران مرحله اول اختصاص داده است؛ قیمت تمام شده خودروی پژو ۲۰۰۸ برای خریداران مرحله اول حدود ۹۷ میلیون تومان خواهد بود.

9e7378e4 7f18 4bc9 a583 ac3bcd14e611 - بالاخره قیمت نهائی پژو 2008 اعلام شد

پیش از این هاشم یکه‌زارع، مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرده بود که در صورت ثبات قیمت ارز و عوامل مؤثر بر قیمت خودرو، قیمت نهایی پژو ۲۰۰۸ معادل ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانخواهد بود. انتظار می‌رود این خودروی جنجالی پس از ورود به بازار با اختلاف ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومانی به فروش رسد و همین امر نیز منجر به افزایش قیمت این کراس اوور جنجالی بازار خودروی ایران برای خریداران مراحل بعد خواهد شد.
باید منتظر ماند و دید دعوت‌نامه‌های ارسالی برای خریداران این خودرو با موعد تحویل ماه‌های پاییز  و زمستان نیز با همین قیمت نهایی ارسال خواهد شد و یا ایران خودرو به تدریج قیمت آن را افزایش داده و به قیمت ۱۱۵ میلیون تومانی که میرآخورلو، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از تولید‌کننده و مصرف‌کننده پیش از آغاز شروع طرح پیش فروش پژو ۲۰۰۸ توسط ایران خودرو اعلام کرده بود؛ خواهد رساند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 71216TechnoYab QR Code For: بالاخره قیمت نهائی پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *