1c9d5a52 091a 4b60 a8de c726628a8479 - پیش خرید آیفون 8 و آیفون 8 پلاس کمتر از میزان مورد انتظار است
اشتراک

پیش خرید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس کمتر از میزان مورد انتظار است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

با گذشت یک هفته از آغاز پیش خرید آیفون ۸ (Apple iPhone 8) و آیفون ۸ پلاس (Apple iPhone 8 Plus)، برخی تحلیل‌گران از برآورده نشدن انتظارات خبر داده‌اند.

اخیرا جون ژانگ (Jun Zhang)، تحلیل‌گر “Rosenblatt”، با انتشار یادداشتی جدید مدعی کمتر بودن میزان پیش خرید گوشی های سری آیفون ۸ از سری آیفون ۶ و آیفون ۷ شده است. هرچند، ژانگ نیز همانند بسیاری از تحلیل‌گران وال استریت می‌گوید بسیاری از کاربرانی که در انتظار آیفون ایکس هستند، فعلا برنامه‌ای برای خرید آیفون ۸ یا ۸ پلاس ندارند.

با این وجود، آمار و ارقام منتشر شده پایین‌تر از انتظارات بوده است. به گفته ژانگ، درخواست‌ها برای پیش خرید گوشی های سری آیفون ۸ از طریق وب‌سایت JD در چین، طی سه روز به ۱.۵ میلیون دستگاه رسیده است. حال کافی‌ست این میزان را با آمار ۳.۵ میلیونی آیفون ۷ و ۷ پلاس در همین دوره زمانی مقایسه کنید. شرایط در “China Mobile” نیز یکسان بوده و در این مدت، کاربران تنها ۱ میلیون آیفون ۸ را پیش خرید کرده‌اند، در حالی که این میزان برای آیفون ۷ در حدود ۲.۵ میلیون دستگاه بوده است. سال ۲۰۱۵ نیز این اپراتور چینی، ۳.۵ میلیون درخواست را برای پیش خرید آیفون ۶ ثبت کرده بود.

نسخه ۶۴ گیگابایتی آیفون ۸ با قیمت ۶۹۹ دلار و نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آن نیز با قیمت ۸۴۹ دلار از روز جمعه روانه شده است. آیفون ۸ پلاس نیز در دو نسخه ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی، به ترتیب با قیمت‌های ۷۹۹ و ۹۴۹ دلار به فروش خواهد رسید. از طرفی، آیفون ایکس با قیمت پایه ۹۹۹ دلار قرار است اوایل آبان در اختیار کاربران قرار گیرد. با این تفاسیر، تصور می‌کنید پرچمدار اپل می‌تواند درخواست‌های پایین برای پیش خرید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را جبران کند؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 71361 TechnoYab QR Code For: پیش خرید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس کمتر از میزان مورد انتظار است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *