تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iPhone 8 - هزینه تعمیر پنل پشتی شیشه ای آیفون 8 اپل از نمایشگر آن بیشتر است!
اشتراک

هزینه تعمیر پنل پشتی شیشه ای آیفون ۸ اپل از نمایشگر آن بیشتر است!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

یکی از مهمترین تغییرات ظاهری آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس، استفاده از پنل پشتی شیشه‌ای و براق است. ابتدا تصور می‌شد با در نظر گرفتن گارانتی +AppleCare، هزینه تعویض و یا تعمیر آن مساوی و یا حدود هزینه تعمیر یک نمایشگر ترک خورده یا حتی شکسته باشد، اما متاسفانه چنین نیست. بر اساس گفته‌های اپل اینسایدر، هزینه تعویض پنل پشتی آیفون ۸ در صورت شکسته شدن مساوی با ۲۹ دلار هزینه تعویض نمایشگر نخواهد بود.

در صورت آسیب رسیدن به پنل پشتی شیشه ای آیفون ۸ ، شرکت آن را جزو سایر آسیب‌ها حساب خواهد کرد که هزینه تعویض آن با احتساب مالیات چیزی حدود ۹۹ دلار است!

iPhone 8 Plus 620x349 - هزینه تعمیر پنل پشتی شیشه ای آیفون 8 اپل از نمایشگر آن بیشتر است!

طبق گارانتی شرکت، تا دو مرتبه تعویض نمایشگر با هزینه ۲۹ دلار و تا دو مرتبه تعمیر سایر آسیب‌ها همچون شکستن پنل پشتی شیشه ای آیفون ۸ با هزینه ۹۹ دلار برای کاربر انجام خواهند شد. بعد استفاده از این چهار کپن، هزینه‌های جاری مربوط به تعمیرات، برای آیفون ۸ به ۳۴۹ دلار و برای آیفون ۸ پلاس به ۳۹۹ دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

پس بهتر است بعد از خرید آیفون ۸ و یا آیفون ۸ پلاس، علاوه بر تلاش برای محافظت از نمایشگر آن، به روش‌های مختلف پنل شیشه‌ای و زیبای پشتی آن را نیز از آسیب مصون بدارید، وگرنه مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگینی خواهید شد. داشتن گارانتی +AppleCare برای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به ترتیب ۱۲۹ دلار و ۱۴۹ دلار هزینه دارد.

iPhone 8 iPhone 8 Plus 2 - هزینه تعمیر پنل پشتی شیشه ای آیفون 8 اپل از نمایشگر آن بیشتر است!

شکستن پنل پشتی شیشه ای آیفون ۸ جزو سایر آسیب‌ها محسوب می‌شود

هنوز درباره قیمت و شرایط گارانتی آیفون ایکس و همچنین هزینه‌های مربوط به تعمیر نمایشگر و یا بقیه قسمت‌های آن اطلاعاتی وجود ندارد. البته می‌دانیم در صورت درخواست برای قرار گرفتن تحت بیمه +AppleCare، باید ۱۹۹ دلار پرداخت شود، اما هنوز سوبسیدهای اپل برای کاربران به منظور تعویض صفحه نمایش و یا تعمیر دیگر انواع آسیب‌ها مشخص نیست. اپل برای تامین پنل‌های OLED مورد نیاز خط برای تولید آیفون ایکس با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند، به همین دلیل مطمئنا هزینه تعویض آن حتی با داشتن گارانتی بسیار بیشتر از ۲۹ دلار خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 71417TechnoYab QR Code For: هزینه تعمیر پنل پشتی شیشه ای آیفون ۸ اپل از نمایشگر آن بیشتر است!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *