تکنویاب | تکنولوژی | پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!
3 99 - پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!
اشتراک

پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

چندی پیش مطلبی در مورد بررسی قیمت آیفون ایکس در ایران منتشر کرده بودیم که بر اساس آن، گوشی پرچمدار اپل با قیمت ۴ میلیون و ۴۴۰ هزار تا ۵ میلیون و ۱۰۸ هزار تومان وارد بازار ایران خواهد شد. با این حال اکنون خبرهایی در مورد پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های نجومی به گوش می‌رسد. البته این پیش فروش توسط برخی واردکنندگان غیر رسمی انجام می‌شود.

کوپرتینویی‌ها به تازگی از گوشی های هوشمند جدید خود شامل آیفون ۸ (iPhone 8)، آیفون ۸ پلاس (iPhone 8 Plus) و آیفون ایکس (iPhone X) یا همان آیفون ۱۰ رونمایی کردند. گوشی آیفون X که به مناسبت ده سالگی گوشی های آیفون معرفی شد، با ویژگی‌های متفاوت مانند صفحه نمایش بدون حاشیه توجه همگان را خود جلب کرد و از همان ابتدا، بسیاری از کاربران ایرانی منتظر ورود این گوشی فوق‌العاده قدرتمند به بازار کشورمان بودند.

1 130 620x414 - پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!

بر اساس اعلام شرکت اپل، پیش فروش جهانی آیفون ایکس از ۲۷ اکتبر آغاز می‌شود و در اوایل نوامبر نیز این گوشی به دست خریداران خواهد رسید. همان‌طور که در مطلب گذشته نیز به آن اشاره کرده بودیم، قیمت آیفون ایکس در بازار جهانی، ۹۹۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۱۱۴۶ دلار برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی خواهد بود.

پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!

حالا شاهد آن هستیم که پیش فروش آیفون ایکس در ایران توسط چند واردکننده غیر رسمی آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند با قیمت‌های نجومی و بسیار بیشتر از ارزش واقعی، گوشی پرچمدار اپل را پیش خرید کنند. بر اساس خبرهایی که به گوش می‌رسد، آیفون ایکس یا آیفون ۱۰ مدل ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار و مدل ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در تهران پیش فروش می‌شود. مشتریان برای خریداری این موبایل هوشمند باید نصف مبلغ را در ابتدا پرداخت کنند و گوشی خود را در اواسط آبان‌ماه تحویل بگیرند. همچنین به نظر می‌رسد که گوشی های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس نیز با قیمت‌های ۴ تا ۵ میلیون تومانی و موعد تحویل مهرماه، به صورت غیر رسمی در بازار پیش فروش می‌شود.

باز هم به مشتریان و طرفداران برند اپل و گوشی های آیفون پیشنهاد می‌کنیم برای خرید نسل جدید گوشی های این برند عجله نکنند و تا چند ماه آینده برای شکسته شدن حباب قیمت و به ثبات رسیدن بازار این گوشی‌ها صبر داشته باشند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 71443TechnoYab QR Code For: پیش فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت‌های عجیب و غریب!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *