پیش فروش گلکسی اس 8 Samsung Galaxy S8 - 720 هزار دستگاه پیشفروش گلکسی S8 در 7 روز
اشتراک

۷۲۰ هزار دستگاه پیشفروش گلکسی S8 در ۷ روز

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ با اجرای طرح پیش فروش گلکسی S8 رکورد تازه‌ای را به اسم خود ثبت کرد. حدود ۷۲۰ هزار دستگاه از این گوشی موبایل در ۷ روز توسط کاربران سفارش داده شد که رکوردی جدید در این زمینه به حساب می‌آید.

پس از آغاز پیش فروش گلکسی S8 و گلکسی +S8 در کشور کره جنوبی، کاربران زیادی به این پرچمداران جدید روی خوش نشان داده و بدین ترتیب، رکوردی که پیش از این با ۴۰۰ هزار دستگاه در ۱۲ روز در اختیار گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) بود، شکسته شد.

کو دانگ جین (Koh Dong-Jin)، مدیر کمپانی سامسونگ موبایل در این خصوص گفت:

گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) و گلکسی اس ۸ پلاس (+Galaxy S8) اولین گوشی های موبایلی بودند که توانستند اعتماد از دست رفته کاربران را بازگردانده و توجه آنها را به خود جلب کنند. واکنش بازار نسبت به این محصولات بالاتر از حد انتظار بود.

پیش فروش گلکسی S8 رکورد گلکسی نوت ۷ را شکست

به نظر می‌رسد، مسوولان سامسونگ به شکست پروژه گلکسی Note 7 اذعان داشته و امیدوار بودند سری جدید گلکسی S بتواند مجددا مشتریان و طرفداران این غول دنیای دیجیتال را راضی و خشنود نگه دارد. پیش فروش گلکسی S8 در کشور کره تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت و کارشناسان بر این باورند که میزان سفارش گلکسی اس ۸ و مدل بزرگتر آن از مرز ۱ میلیون نسخه نیز عبور خواهد کرد؛ مقداری که تا ۲.۵ برابر بیشتر از آخرین نوت سامسونگ بود.

برخی امکانات و ویژگی‌های کلیدی پرچمداران جدید سامسونگ شامل مواردی همچون دستیار صوتی جدیدی با نام بیکسبی (Bixby) به همراه کلیدی اختصاصی جهت فراخوان آن، حذف دکمه فیزیکی هوم و انتقال اسکنر اثر انگشت به پشت دستگاه و نیز اسکنر عنبیه چشم، الهام‌گرفته از نوت ۷ است.

پیش فروش گلکسی S8 در ایران

گلکسی اس ۸ با قیمت ۷۵۰ دلار به فروش می‌رسد و قیمت نسخه بزرگتر آن ۱۰۰ دلار بیشتر است. البته با توجه به اجرای طرح پیش فروش این محصولات در ایران، قیمت در نظر گرفته شده برای گلکسی اس ۸ ، دو میلیون و ۸۸۰ هزار تومان و برای گلکسی اس ۸ پلاس ، سه میلیون و ۱۸۰ هزار تومان بوده که حدود صد هزار تومان از قیمت جهانی این دو گوشی بیشتر است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 54311 TechnoYab QR Code For: ۷۲۰ هزار دستگاه پیشفروش گلکسی S8 در ۷ روز

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *