1 50 - هک سایت های آمریکایی توسط هکرهای ایرانی در اعتراض به سخنرانی دیشب ترامپ
اشتراک

هک سایت های آمریکایی توسط هکرهای ایرانی در اعتراض به سخنرانی دیشب ترامپ

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

شب گذشته ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه ایران سخنرانی کرد. امروز هکرهای ایرانی در اعتراض به استفاده از نام جعلی خلیج عربی، اقدام به هک سایت های آمریکایی کردند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا علیه ایران سخنرانی کرد و علاوه بر تحریم سپاه پاسداران، پایبندی ایران به برجام را نیز تایید نکرد و گفت اگر اشکالات رفع نشود برجام را لغو می‌کند. یکی از مواردی که با اعتراض شدید مردم ایران روبرو شد استفاده از عنوان جعلی «خلیج عربی» به جای «خلیج فارس» بود. تا جایی که بیشتر کاربران ایرانی از دیشب هشتگ خلیج فارس را در صفحه شخصی ترامپ در شبکه های اجتماعی کامنت گذاشتند.

هک سایت های آمریکایی توسط هکرهای ایرانی

حالا امروز صبح شاهد هک سایت های آمریکایی توسط کاربران ایرانی در اعتراض به سخنرانی دیشب ترامپ و استفاده از عنوان جعلی خلیج فارس بودیم. این در حالیست که دیشب، دونالد ترامپ در سخنرانی ضد ایرانی خود از حملات سایبری ایران به زیرساخت‌ها و سایت‌های این کشور گفته بود.

در ادامه تصویر به نمایش درآمده در صفحه یک سایت دولتی (sealbeachca.gov) و دانشگاهی (ibc.illinois.edu) هک شده (دیفیس شده) آمریکایی و متنی که توسط هکرهای ایرانی در آنها قرار داده شده را مشاهده می‌کنید:

http://www.ibc.illinois.edu/PersianGulf.html

http://www.sealbeachca.gov/PersianGulf.html


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 72103 TechnoYab QR Code For: هک سایت های آمریکایی توسط هکرهای ایرانی در اعتراض به سخنرانی دیشب ترامپ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *