f04242a1 aba3 4ac5 9923 595cef9dbf96 - مشکل باتری آیفون 8 بار دیگر خبرساز شد
اشتراک

مشکل باتری آیفون ۸ بار دیگر خبرساز شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

گزارشات جدیدی که از چین به بیرون درز کرده‌اند، نشان می‌دهند که اسمارت‌فون جدید اپل با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند. قبول داریم که تاکنون گوشی‌های آیفون ۸ زیادی بدون مشکل عرضه شده‌اند و انفجار باتری این گوشی در چین نمی‌تواند به همه‌ی نسخه‌های آن ربط پیدا کند؛ اما به هر حال ایجاد چنین مشکل بزرگی برای حتی یک دستگاه، می‌تواند زنگ خطری برای اپل باشد.

ناخودآگاه با شنیدن خبر مشکلات باتری آیفون ۸، ذهنمان به سمت فاجعه‌ی انفجار باتری‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ معطوف می‌شود و با خود می‌گوییم که آیا این گوشی قرار است سرنوشتی مشابه نوت ۷ داشته باشد؟ چند وقت پیش در زومیت به اطلاعتان رساندیم که چندین دستگاه آیفون ۸ در سراسر دنیا با مشکل باد کردن یا انفجار باتری مواجه شده‌اند. اپل هم به دنبال انتشار اخبار متعدد در مورد مشکل باتری آیفون ۸، تحقیقات گسترده‌اش را آغاز کرد.

اما به‌تازگی خبر مهمی در مورد مشکلات باتری آیفون ۸ از چین به بیرون درز کرده است. گفته می‌شود یک خانم چینی به نام شیائومین بعد از این‌که گوشی خود را برای شارژ شدن در طول شب به آداپتور متصل کرده، متوجه بروز برخی مشکلات شده است. مدتی پس از اتصال به شارژر، صدای ترک خوردن گوشی به گوش شبائومین رسیده و او دیده است که از گوشی‌اش دود بلند می‌شود.

19057a41 7a13 46a0 93d7 b811f1dbde72 - مشکل باتری آیفون 8 بار دیگر خبرساز شد

این امکان وجود دارد که او پس از دیدن این صحنه، با ریختن آب روی گوشی‌اش، اوضاع را بدتر کرده باشد. شیائومین معتقد است که حتی ریختن آب هم نتوانسته صدای ترک خوردن گوشی و بلند شدن دود از آن را متوقف کند. پس از بروز این اتفاق، او چندین عکس از آیفون ۸ تخریب‌شده‌ی خود گرفت و برای اپل ارسال کرد. شیائومین امیدوار است که اپل گوشی‌ِ تخریب‌شده‌اش را با یک مدل جدید عوض کند؛ این در حالی است که کوپرتینویی‌ها هنوز اطلاعیه‌ای در این باره منتشر نکرده‌اند و ترجیح داده‌اند فعلا سکوت کنند.

کاربران دیگری از جای‌جایِ  جهان گزارش داده‌اند که پس از باز کردن کارتن آیفون ۸، دیده‌اند که گوشی‌ انحرافاتی پیدا کرده است. همچنین گفته می‌شود که تاکنون چندین دستگاه با مشکل انفجار یا باد کردن بیش از حد باتری مواجه شده‌اند.

با همه‌ی این‌ها، این نخستین باری است که یک آیفون ۸، ترک می‌خورد و دود از آن بلند می‌شود.

منبع ETEKNIX


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 72135 TechnoYab QR Code For: مشکل باتری آیفون ۸ بار دیگر خبرساز شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *