تکنویاب | اخبار تکنولوژی

ec2c5977 7ffa 4a60 866e b8a5fca1abdb - سامسونگ بیکسبی 2 را معرفی کرد
اشتراک

سامسونگ بیکسبی ۲ را معرفی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ ساعاتی پیش طی کنفرانسی که در شهر سن‌فرانسیسکو برگزار کرد، نسخه‌ی جدید دستیار صوتی هوشمند خود موسوم به بیکسبی را رونمایی کرد. براساس اطلاعات ارائه‌شده نسخه‌ی جدید دستیار صوتی هوشمند این شرکت با عنوان یک هاب برای کنترل اکوسیستم گجت‌های سامسونگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در واقع سامسونگ در نظر دارد تا در نسخه‌ی دوم دستیار صوتی هوشمند خود عملکردی شبیه به گوگل اسیستنت و الکسا داشته باشد و بتوان با استفاده از آن، گجت‌های هوشمند موجود را از طریق دستیارهای صوتی کنترل کرد.

با استفاده از بیکسبی ۲ کاربران می‌توانند در خانه از طریق دستورات صوتی هوشمند اقدام به روشن و خاموش کردن لامپ هوشمند یا تغییر دمای ترموستات کنند. سامسونگ در کنار رونمایی از بیکسبی ۲، کیت توسعه‌ی مخصوص این پلتفرم را نیز منتشر کرده است تا از این طریق توسعه‌دهندگان بتوانند از آن در گجت‌های هوشمند و اپلکیشن‌های خود استفاده کنند. طبق اعلام کره‌ای‌ها، دستیار صوتی هوشمند بیکسبی در تلویزیون‌های عرضه‌شده در دو کشور کره و آمریکا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. سامسونگ اعلام کرده است که بیکسبی ۲ از نظر شناسایی دستورات صوتی کاربر و همچنین پیش‌بینی نیازهای وی بسیار بهتر عمل خواهد کرد.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از آن دارند که بیکسبی هم‌اکنون در بیش از ۲۰۰ کشور مختلف در دسترس کاربران است و این دستیار صوتی هوشمند بیش از ۱۰ میلیون کاربر فعال دارد. سامسونگ اعلام کرده است که در بیکسبی ۲ تغییرات بنیادی ایجاد شده تا از این طریق بیکسبی از یک دستیار صوتی هوشمند ساده به بخش بزرگی از زندگی روزمره‌ی کاربران تبدیل شود.

دستیار صوتی هوشمند بیکسبی از رقبایی نظیر گوگل اسیستنت، الکسا و سیری عقب مانده است و تعویق انتشار بیکسبی در آمریکا نیز در تابستان سال جاری دردی را از مشکلات این سیستم صوتی هوشمند برای شناسایی دستورات صوتی انگلیسی حل نکرد. باید دید که آیا بیکسبی ۲ می‌تواند ضعف عملکرد بیکسبی را جبران کند و باعث شود تا کاربران بیش از پیش به سمت این سرویس سوق پیدا کنند.

منبع PHONEARENA


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 72350TechnoYab QR Code For: سامسونگ بیکسبی ۲ را معرفی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *