DGjO7GCXkAAnWG6 w700 - اولین اپیزود از فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» امروز پخش میشود
اشتراک

اولین اپیزود از فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» امروز پخش میشود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: فیلم

در حال حاضر ۲ سریال جذاب و پرطرفدار وجود دارد که سال ها از شروع پخش آن ها گذشته و دستکم یک فصل دیگر نیز از آن ها در سال های آینده پخش خواهد شد. در دورانی که عصر طلایی تلویزیون بوده و همه جا سخن از سریال های تلویزیونی است هیچ سریالی به اندازه این دو نقل محافل نیست. هر دو این سریال ها بر اساس کتاب های پرطرفداری ساخته شده و با شخصیت های متفاوت و فراوان خود داستان های جذاب و پیچیده ای را برای تماشاگران به تصویر کشیده اند. اولی سریال «بازی تاج و تخت» است که پخش فصل ماقبل آخر آن (فصل هفتم) چند هفته پیش به پایان رسید.

jeffrey dean morgan as negan josh mcdermitt as dr eugene porter austin amelio as dwight the walking dead season 8 gallery photo credit alan clarke amc 1505768594972 w700 1 - اولین اپیزود از فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» امروز پخش میشود

دومی نیز سریال «مردگان متحرک» از شبکه اَی ام سی که امشب فصل هشتم آن روی صفحه تلویزیون های تماشاگران طرفدار این سریال قرار خواهد گرفت و اولین اپیزود از فصل هشتم، صدمین اپیزود این سریال خواهد بود که موفقیت بزرگی برای شبکه سازنده به شمار می آید. فصل گذشته شاهد معرفی یکی از شخصیت های محبوب کتاب های کامیک این سریال یعنی شخصیت ازیکیل و ببر بنگالی دست آموزش، شیوا، و جوامع متعدد دیگری از بازماندگان بیماری ترسناک و آخرالزمانی بودیم که همه را به زامبی هایی ترسناک تبدیل کرده است. ریک و گروهش متحمل خسارت های شدیدی شده و تعدادی از افراد اصلی گروه خود را از دست دادند.

gallery 1504780289 rick daryl the walking dead season 8 w700 - اولین اپیزود از فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» امروز پخش میشود

بدین ترتیب ریک برای مدتی تحت سلطه نیگان و گروهش درآمد تا جان بقیه اعضای گروه را نجات دهد. سرانجام وی موفق شد با همراهی گروهی از اجتماعات دیگر که تفکرات و رویه های مشابهی داشتند ارتشی تشکیل داده و برای رویارویی نهایی با گروه نیگان آماده شوند. رابرت کرکمن، یکی از تهیه کنندگان این سریال در باره فصل هشتم سریال گفته است:” همه می دانیم که سیر داستانی سریال به سمت یک جنگ تماع عیار و همه جانبه پیش می رود. در فصل هشتم ما سعی کرده ایم داستان را با سرعت بشتر، پر از صحنه های اکشن و پرهیجان پیش ببریم. در هفت فصل گذشته، ما همه شخصیت ها را به ثباتی رسانده ایم و این بار زمان آن رسیده که آن ها را بشکنیم، تا درجه ی خاص و معینی”.

the walking dead season 7 episode 15 2.0 w700 - اولین اپیزود از فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» امروز پخش میشود

علاوه بر نبرد بین ریک و نیگان، به نحوی شاهد یک جهش زمانی بعد از به پایان رسیدن این ترس آخرالزمانی هستیم که ریک را با ریش های کاملاً سفید و در سال های بعد از این نبردها نشان می دهد. این موضوع با آن چه که کرکمن در مورد تسریع یافتن سیر داستانی سریال در فصل هشتم گفته بود تطابق دارد. اگر شما نیز به عنوان دوستداران ایرانی این سریال می خواهید ببینید که در فصل هشتم چه اتفاقاتی خواهد افتاد باید تا فردا صبر کنید که نسخه های اولیه از اپیزود اول فصل هشتم منتشر شود. فعلا می توانید بخش کوتاهی از این فصل را در ادامه مشاهده نمایید.

منبع: theplaylist


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 72449 TechnoYab QR Code For: اولین اپیزود از فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» امروز پخش میشود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *