تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iphone 10 13 - کسب نمره 97 آیفون 10 در DxoMark
اشتراک

کسب نمره ۹۷ آیفون ۱۰ در DxoMark

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

وبسایت DxOMark بالاخره نتایج تست دوربین آیفون ۱۰ اپل را منتشر کرد و این موبایل را با امتیاز ۹۷، در رتبه دوم فهرست برترین دوربین های موبایل و پس از گوگل پیکسل ۲ قرار داد.

s - کسب نمره 97 آیفون 10 در DxoMark

البته باید توجه کرد که با وجود در نظر گرفتن شاخص های متنوع توسط DxOMark، تست مربوطه توسط انسان انجام شده و نتایج آن ممکن است به دلایل مختلف تغییراتی داشته باشند. همچنین خوب است بدانید که سقف امتیازات این تست عدد ۱۰۰ نبوده و در بعضی موارد امتیازات جزئی ممکن است از این عدد نیز بیشتر باشند.

آیفون ۱۰ در زمینه عکاسی نمره ۱۰۱ را کسب کرده است

بر اساس نتایج بررسی DxOMark، دوربین آیفون ۱۰ در محیط هایی با کنتراست بالا عملکرد فوق العاده ای داشته و در جذب نور محیط بسیار موفق است. در ضمن این موبایل نسبت به برادر خود آیفون ۸ پلاس نتایج بهتری را در زمینه ثبت تصاویر بوکه و زوم کسب کرده، که دلیل آن بهره گیری از لنز دوم متفاوت با گشودگی دهانه f/2.4 و لرزشگیر اپتیکال بوده است.

1 15 - کسب نمره 97 آیفون 10 در DxoMark

لازم به ذکر است که آیفون ۱۰ در زمینه ضبط ویدیو با نمره ۸۹ حتی نسبت به آیفون ۸ (با امتیاز ۹۰) اندکی ضعیف تر عمل کرده اما در زمینه عکاسی با کسب نمره ۱۰۱ از DxOMark، در حال حاضر بهترین دوربین موبایل برای عکاسی محسوب می شود.

گفتنی است کسب نمره ۹۷ آیفون ۱۰ را در کنار هوآوی میت ۱۰ پرو قرار می دهد که نشان دهنده پیشرفت فوق العاده کمپانی چینی، و نزدیک شدن آن به استانداردهای بالای صنعت است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 73118TechnoYab QR Code For: کسب نمره ۹۷ آیفون ۱۰ در DxoMark

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *